Reduktor

Reduktor

Materjalid: ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70

Huitong Special Steel Co, Ltd on juhtiv Hiina reduktorite tootja ja tarnija, kes on varustatud produktiivse tehase ja ettevõttega ning kutselise reduktori eksportija ja müüjana ootame teid alati kvaliteetsete torude reduktorite, torude reduktorite, ekstsentriliste ostmisele ja hulgimüügile. reduktor, kontsentriline reduktor, terastorude reduktor meie tehasest.

Reduktor võimaldab muuta toru suurust, et see vastaks süsteemi hüdrovoolu nõuetele, või kohandada olemasoleva erineva suurusega torustikuga. Reduktorid on tavaliselt kontsentrilised reduktorid, kuid ekstsentrilisi reduktoreid kasutatakse juhul, kui neid on vaja toru üla- või alaosas säilitada.

Reduktor

Htongsteel on tõusnud kõigi teie reduktorinõuete ühetaoliseks lahenduseks. Oleme Hiina suurim reduktori eksportija ja varustaja. Meie tooteid on laialdaselt kasutatud paljudes valdkondades nii kodu- kui ka välismaal. Kõik osakonnad on täiusliku juhtimise ja täielikult automatiseeritud tootmise all, et pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga tooteid ja kiireid teenuseid.


Reduktor【Tooted】

Kontsentriline reduktor, süsinikterasest CON reduktor, roostevabast terasest CON reduktor, legeeritud terasest CON reduktor, CON reduktor, ekstsentriline reduktor, ECC reduktor, süsinikterase ECC reduktor, roostevabast terasest ECC reduktor, legeeritud terasest ECC reduktor.


【Suurus】

Välisläbimõõt: õmblusteta reduktor: 1/2 ”- 24”, keevitatud reduktor: 26 ”- 48”.

Paksus: SCH20 - SCH160


【Materjalid】

ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70


【Standard】

ANSI, ISO, JIS, DIN, BS, GB

Seotud otsing: torude reduktor, torude reduktorid, ekstsentriline reduktor, kontsentriline reduktor, terastorude reduktor.Olete oodatud meile päringuid saatma, parim pakkumine saadetakse teile varsti!

Paari: Risti

Järgmise: Ei