Reduktor

Reduktor

Huitong Special Steel Co, Ltd on kuulus Hiina reduktor tootja ja tarnija, mis on varustatud tootliku tehase ja ettevõtte ja professionaalse reduktori eksportija ja müüja, oleme alati teretulnud ostma ja hulgi kvaliteetne toru reduktor, toru reduktorid, ekstsentriline reduktor.

Huitong Special Steel Co, Ltd on juhtiv Hiina reduktor tootja ja tarnija, mis on varustatud tootliku tehase ja ettevõtte ja professionaalse reduktori eksportija ja müüja, oleme alati teretulnud ostma ja hulgi kvaliteetne toru reduktor, toru reduktorid, ekstsentriline reduktor, kontsentriline reduktor, terastoru vähendaja meie tehasest.


Reduktor võimaldab muuta toru suurust, et see vastaks süsteemi hüdraulilistele vooluvajadustele, või kohandada olemasoleva erineva suurusega torustikke. Reduktorid on tavaliselt kontsentrilised reduktorid, kuid ekstsentrilisi reduktoreid kasutatakse siis, kui need on vajalikud ülemise või alumise toru taseme säilitamiseks.


Reducer


Htongsteel on kujunenud ühe peatuslahenduse juhtivaks pakkujaks kõigi oma vähendaja nõuete jaoks. Meil on üks suurimaid eksportijaid ja varude Reducer Hiinas. Meie tooteid on laialdaselt kasutatud paljudes valdkondades nii kodus kui ka välismaal. Iga osakond on täiusliku juhtimise ja täielikult automatiseeritud toodangu all, et pakkuda meie klientidele parima kvaliteediga tooteid ja kiireid teenuseid.


Reducer【Tooted】

Kontsentriline reduktor, süsinikterasest CON-reduktor, roostevabast terasest CON-reduktor, alumiiniumist CON-reduktor, CON-reduktor, ekstsentriline reduktor, ECC-reduktor, süsinikterasest ECC-reduktor, roostevabast terasest ECC-reduktor, sulamteras Ecc reduktor.


【Suurus】

Läbimõõdud: õmblusteta reduktor: 1/2 ”- 24”, keevitatud reduktor: 26 ”- 48”.

Paksus: SCH20 - SCH160


【Materjalid】

ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70


【Standard】

ANSI, ISO, JIS, DIN, BS, GB

Seotud otsing: toru reduktor, torude reduktorid, ekstsentriline reduktor, kontsentriline reduktor, terastoru reduktor.Olete teretulnud, et saata meile päringuid, parim pakkumine saadetakse teile peagi!

Paari: Roostevabast terasest ristkülikukujuline kandiline toru

Järgmise: Cross