Reduktor

Reduktor
Räägime nüüd
Toote üksikasjad

Huitong erilist Steel Co, Ltd on kuulus Hiina reduktor tootja ja tarnija, varustatud produktiivne tehases ning ettevõtte ja professionaalne reduktor eksportija ja müüjana, meil on alati tervitades teil osta ja hulgimüük kvaliteetsete toru reduktor, toru siirdemuhvid, ekstsentriline reduktor, kontsentriline reduktor, terastoru reduktor meie tehasest.

On reduktor võimaldab toru suuruse muutus süsteemi hüdrauliline voolu tingimuste täitmiseks või olemasolevate torustike teistsuguste mõõtmetega kohaneda. Vähendajate on tavaliselt kontsentriliste siirdemuhvid, kuid ekstsentriline siirdmikud kasutatakse vajadusel säilitada sama top - või ALT-of-pipe.

Htongsteel on muutunud ühe peatuse lahendus juhtiv oma reduktor nõuetele. Oleme üks suurima eksportijad ja müüjad reduktor Hiinas. Meie tooted on laialdaselt kasutatud paljudes valdkondades nii kodu- kui välismaal. Igas osakonnas on täiuslik juhtimine ja täisautomaatne toodangut nii, et pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga tooteid ja kiiret teenuste.

Tooted:

Kontsentriliste reduktor, Carbon steel CON reduktor, roostevabast terasest CON reduktor, legeeritud terasest CON reduktor, CON reduktor, ekstsentriline reduktor, ECC reduktor, süsinikterasest ECC reduktor ja roostevabast terasest ECC reduktor, legeeritud terasest Ecc reduktor.

Suurus:

Õmblusteta lyhentäjällä: 1/2" kuni 24", keevitatud lyhentäjällä: 26 "-48".

Paksus: SCH20-SCH160

Materjalid:

ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70

Standard:

ANSI, ISO, JIS, DIN, BS, GB

Seotud otsing: toru reduktor, toru siirdemuhvid, ekstsentriline reduktor, kontsentriline reduktor, terastoru reduktor.


Küsitlus