Toru Tee

Toru Tee

Tee on kõige levinum toru liitmik. Saadaval kõik naissoost thread pistikupesad, kõik lahusti keevitada pistikupesad või sellele vastu lahustiga keevitada pistikupesad ja pool outlet naiste teemad. Seda kasutatakse

Huitong erilist Steel Co, Ltd on kuulus Hiina toru tee tootja ja tarnija, produktiivne tehases ning ettevõtte ja professionaalne toru tee eksportija ja müüjana, me alati tervitada teid osta ja hulgi kvaliteetsete toru paigaldamise tee, toru tees, tee toru, 3 tee Risti tee, rist tee meie tehasest.

Tee on kõige levinum toru liitmik. Saadaval kõik naissoost thread pistikupesad, kõik lahusti keevitada pistikupesad või sellele vastu lahustiga keevitada pistikupesad ja pool outlet naiste teemad. Seda kasutatakse kas liita või eraldada vedeliku voolu. See on teatud tüüpi toru paigaldamine, mis on T-kujuline võttes kaks turustusvõimalusi pealiin ühendus 90kraadise nurga. See on lühike toru külgmised outlet. Tee kasutatakse erineva läbimõõduga torude ühendamiseks või toru jookseb suuna muutmine. Nad on valmistatud eri materjalidest ja saadaval erinevates suurustes ja lõpeb. Nad on laialdaselt kasutatud ehitusjuhtimise kahefaasiline vedeliku segude transpordiks. Nad jagunevad kategooriatesse: võrdse Tee ja ebavõrdne Tee.

Kui filiaal on sama päis torud, võrdse tee kasutatakse ja kui filiaali suurus on väiksem kui header suurus, vähendatud tee kasutab. Kõige levinum on tees sama sisse- ja suurused. Mõned tööstuslikud tees on sirge Tee, vähendades Tee, Double haru Tee, Double filiaali vähendada Tee, kooniline Tee, Double filiaali kooniline Tee, Bullhead Tee, kooniline vähendada Tee, Double filiaali kooniline vähendada Tee, tangentsiaalne Tee ja Double filiaali tangentsiaalne Tee.The ülaltoodud tees liigitatakse nende kuju ja struktuuri põhjal. Neid võib liigitada ka nad on kohustatud täitma avalduse alusel.

Htongsteel on üks juhtivaid Hiina toru tee tootjad ja tarnijad, kui soovite osta või osta kvaliteetne Tii pro professionaalne firma, tehas, müüja ja eksportija, palun võtke meiega ühendust.

Spetsifikatsioon:

Õmblusteta: 1/2 '' - 24'', keevitatud: 24''-96'', paksus: SCH10-XXS

Klassi ja materjale:

Roostevabast terasest: ASTM A403 WP304, 304L 316, 316L, 321.

Legeeritud terasest: ASTM A234 WP12, WP11, WP22, WP5, WP9, WP91.

Terasest Standard:

ASME B16.9, ASME B16.25, SSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Seotud otsing: toru paigaldamise Tee, tee toru, toru, tee 3 tee risti Tee, tee, võrdse Tee, terasest võrdse Tee, roostevabast terasest võrdse Tee, legeeritud terasest võrdse Tee, reduktor Tee, terasest reduktor Tee, roostevabast terasest reduktor Tee, legeeritud terasest reduktor Tee rist.


Paari: Cross

Järgmise: Äärik