Toru tee

Toru tee

Terasestandard: ASME B16.9, ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313

Tee on kõige tavalisem toruliitmik. See on saadaval kõigi sisekeermega pistikupesade, kõigi lahustiõmbluse pistikupesade või vastupidiste lahusti keevisõmbluse pistikupesade ja sisemiste keermega külgmise väljalaskeavaga. Seda kasutatakse vedeliku voolu ühendamiseks või jagamiseks. See on T-kujulise toruliitmiku tüüp, millel on kaks väljalaskeava 90 ° nurga all põhiliiniga. See on lühike toru tükk külgmise väljalaskeavaga. Tee kasutatakse erineva läbimõõduga torude ühendamiseks või torude liikumissuuna muutmiseks. Need on valmistatud erinevatest materjalidest ja saadaval erineva suuruse ja viimistlusega. Neid kasutatakse laialdaselt torujuhtmevõrkudes kahefaasiliste vedelike segude transportimiseks. Neid liigitatakse järgmiselt: Equal Tee ja Enequal Tee.

Kui haru suurus on sama kui päist torud, kasutatakse võrdset tee ja kui haru suurus on väiksem kui päise suurus, kasutatakse vähendatud tee. Kõige tavalisemad on sama sisend- ja väljundsuurusega teed. Mõni tööstuslik tee on Straight Tee, Reducing Tee, Double Branch Tee, Double Branch Reduction Tee, kooniline Tee, Double Branch kooniline Tee, Bullhead Tee, kooniline redutseeriv Tee, kaheharuline kooniline Reding Tee, Tangentsiaalse Tee ja Double Branch Tangentsiaalse Tee .Ülaltoodud teesed kategoriseeritakse nende kuju ja struktuuri alusel. Neid saab klassifitseerida ka selle rakenduse alusel, mida nad peavad täitma.

Htongsteel on üks juhtivaid Hiina toru tee tootjaid ja tarnijaid, kui soovite osta või osta kvaliteetset tee pro professionaalset ettevõtet, tehast, müüjat ja eksportijat, võtke meiega julgelt ühendust.

Spetsifikatsioon:

Õmblusteta: 1/2 '' - 24 '', keevitatud: 24 '' - 96 '', paksus: SCH10-XXS

Hinne ja materjal:

Roostevaba teras: ASTM A403 WP304, 304L, 316, 316L, 321.

Legeeritud teras: ASTM A234 WP12, WP11, WP22, WP5, WP9, WP91.

Terasestandard:

ASME B16.9, ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Seotud otsing: torude paigaldamise tee, torutee, torutee, 3-osaline risttee, risttee, võrdne tee, terasest võrdne tee, roostevabast terasest võrdne tee, legeeritud terasest võrdne tee, reduktori tee, terase reduktori tee, roostevabast terasest reduktori tee , Legeeritud terase reduktor Tee.


Paari: Roostevabast terasest 90-kraadine küünarnukk

Järgmise: Risti