Äärik

Äärik

Äärikud kasutatakse üldiselt siis, kui on ühendus ventiilid, rida vahendeid ja/või seadmete pihustid ühendamiseks on vajalik. Äärik liitmikud üldiselt hõlmata vajutades kaks pinnad olema j

Huitong erilist Steel Co, Ltd on kuulus Hiina ääriku tootja ja tarnija, produktiivne tehases ning ettevõtte ja professionaalne ääriku eksportija ja müüjana, me alati tervitades teil osta ja hulgimüük kvaliteetne äärikud, terasest äärik, toru paigaldamise äärik, süsinikterasest äärik, roostevabast terasest äärikud meie tehasest.

Äärikud kasutatakse üldiselt siis, kui on ühendus ventiilid, rida vahendeid ja/või seadmete pihustid ühendamiseks on vajalik. Enamasti seotud ääriku liitmikud, vajutades kaks pinda, mis ühendatakse tihedalt koos, keermestatud poldid või kiilud, klambrite või muul viisil kohaldada kõrge survetugevus jõud. [16] sageli tihendi-, pakkimis- ja ka o-rõngas on paigaldatud lekke vältimiseks äärikute vahele, kuid mõnikord on võimalik kasutada ainult erilist rasva, või midagi üldse, kui paaritamine pinnad on just loodud. Äärikud on mõeldud surve reitingud: 150 lb, 300 lb, 400 lb, 600 lb, 900 lb, 1500 lb ja 2500 lb või 10 baari, 15Bar, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar ja 150 Baar. Erinevat tüüpi äärikud on saadaval tüübi konstruktsiooni omaduste olenevalt. Järgnevalt on üldiselt kasutatakse torustike äärikuliigid. Need äärikud on saadaval erinevad jääksid nagu tõstetud nägu, sileda pinnaga, ring ühise nägu jne.

Äärik tüüp on nagu allpool:

Slip-on äärikud, pime äärikud, süles ühine äärikud, Welding kaela äärikud, plaat äärik, Socket keevitus äärikud, keermestatud äärikud.

Deposiitkviitungi kohta äärikud libises üle toru ja keevitati ja väljaspool, pakkuda piisavalt tugevad ja lekke vältimiseks. See äärik kasutatakse keevitada kaela asemel palju kasutajaid tõttu oma madalama kulude ja ka asjaolu, et see nõuab vähem täpsuse lõikamisel toru pikkus.

Pime äärikud on kandis ja kasutatakse torujuhtmestiku või vasall avamist sulgeda. Tema disain võimaldab lihtsasti vasall või torujuhtmestiku kontrolli eesmärgil. Saate esitada, koos või ilma jaoturid tootja valikul.

Keevitada äärikud on mõeldud butt keevitus torujuhtmestiku liitusid kaela. Nad on kallis, sest oma pikka kaela, kuid eelistatud on kõrge rõhutab toru, vähendades stressi rakendusi. Kaela või hub, edastab stressi kontsentratsioon lobus tala. Järkjärguline üleminek paksus Rummu baasi kell põkk-keevisena seina paksus nähakse oluline tugevdamine tala. Toru ja äärik sobitamine kandis suuruse tõttu vähendada turbulentsi ja erosiooni.

Socket äärikud on libiseks äärikud on üldjoontes sarnased, kuid kandis vahetuskaubanduse igav vastu toru. Ülejäänud kandis läbimõõt on sama kui sees toru läbimõõt. Filee keevitada ümber Rummu tala omistab ääriku toru. Vabatahtlik intervalli weld võib kohaldada kõrge stressi rakendustes. Näiteks kõrge rõhu süsteemi antakse suurim kasutamiseks hüdraulilise ja auru read.

Süles ühine ääriku sarnaneb uuesti slip äärik, kuid see on raadius kandis ja äärik nägu süles Välislingid end majutada ristumiskohas. Välislingid otsas face vormid ääriku tihend nägu. Oma taotlused on, kus on osade torustike vaja lammutada ja kiiresti kontrollimiseks või asendamiseks.

Klassi ja materjali

F304 ASTM A182, F304L, F316, F316L, F321, F347, 316, 316 L 321, 310S, 904 L, S31803, F51.

Äärik tüüp

Slip-on äärikud, pime äärikud, süles ühine äärikud, Welding kaela äärikud, plaat äärik, Socket keevitus äärikud, keermestatud äärikud

Äärik standardi

GB, JIS, BS, DIN, ANSI

Spetsifikatsioon

1/8", 1/4", 3/8", 1/2", 3/4", 1", 1-1/4", 1-1/2" 2", 2-1/2", 3", 4", 6".

Surve reitingud

Klass: 150, 300, 400, 600, 900, 1500, 2500.

PN: 6, 10, 16, 25, 40, 64, 160, 5K - 40K.

Pitseerimise pind

FF, RF, LJ, FM, R.T.J, R.J.

Rakendus:

Roostevabast terasest äärik on laialt kasutusel ühendamise juhtme nafta, keemia, võimu, gaasi, vee, magistraaltorusid, soojuse ex-Box, laevaehitus, ehitus.

Väljapoole pööratud ühendused kipuvad olema rohkem kogukas kui teised ühendused, kuid saame läbi ka nõudlike rakenduste nagu suured veetrasside ja hüdroenergia süsteemid.

Seotud otsing: Äärikud, terasest äärik, toru liitmik äärik, süsinikterasest äärik, roostevabast terasest äärik, gaasi äärik, õli äärik, terasest äärikud, õli toru äärik, Slip-On keevitatud äärik, nii äärik, RF nii äärik, kaela ääriku keevitatud, keevitatud-kaela äärik, WN äärik, WN RF äärik, WNF ääriku ja LJ äärikute, LJF äärik, LJF äärikud, TH äärikud, TH äärik, TH keermestatud äärikud, Socket keevitada äärikud, Edela äärikud, Socket keevitada SW äärikud , toru paigaldamise äärikud, Socket keevitada toru äärikud, plaat äärik, PT äärikud, keevitatud plaat äärikud, süsinikterasest äärikuid, roostevabast terasest äärikud.


Paari: Toru Tee

Järgmise: 180 kraadise küünarnuki