Cross

Cross

Rist liitmike nimetatakse ka 4-suunaline liitmikud. Kui filiaal liinil täiesti läbib tee, paigaldamise muutub ristiks. Rist on üks sisselaskeava ja kolm müügikohtades või vastupidi salm. Neil on tihtipeale nii

Huitong erilist Steel Co, Ltd on kuulus Hiina tootja ja tarnija, varustatud produktiivne tehases ning ettevõtte ja professionaalne eksportija ja müüja me alati tervitades teil osta hulgi kvaliteetsete toru risti, 4 tee rist sisustamine, cross sisustamine, 4 viis risti toru liitmik meie tehasest.

Rist liitmike nimetatakse ka 4-suunaline liitmikud. Kui filiaal liinil täiesti läbib tee, paigaldamise muutub ristiks. Rist on üks sisselaskeava ja kolm müügikohtades või vastupidi salm. Nad on sageli lahusti keevitatud socket otsad või naissoost keermestatud otsad.

Rist liitmike saavad luua tohutu hulk stressi toru temperatuuri muutumisel, sest nad on neli ühenduspunktid keskmes. Tee on tee käitub nagu kolme jalaga toolile, kuigi risti käitub nagu neljajalgsed väljaheitest kui rist, rohkem stabiilne. (Geomeetriliselt, "3-collinear punkti määratleda lennuk" seega 3 jalad on oma olemuselt stabiilsed.) Ristid on levinud fire Sprinklersüsteemid, kui rõhutab põhjustatud soojuspaisumise ei ole üldiselt probleemi, kuid mitte torustiku tõttu nende seotud lisakulu võrreldes kasutades kahe tees.

Htongsteel on muutunud ühe peatuse lahendus juhtiv oma toru risti nõuetele. Oleme üks suurima eksportija & turustajad toru ta Hiinas. Meie tooted on laialdaselt kasutatud paljudes valdkondades nii kodu- kui välismaal. Igas osakonnas on täiuslik juhtimine ja täisautomaatne toodangut nii, et pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga tooteid ja kiiret teenuste.

Suurus:

Õmblusteta: 1/2"- 24", keevitatud: 24"- 96"

Paksus:

SCH10-XXS

Materjalid:

Süsinikterasest: ASTM A234 WPB, A234 WPC, A420 WPL6.

Roostevabast terasest: ASTM A403 WP304, 304L 316, 316L, 321.

Legeeritud terasest: ASTM A234 WP12, WP11, WP22, WP5, WP9, WP91.

Standard:

ASME B16.9, ASME B16.25, SSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Seotud otsing: toru cross, 4 viis liibuv, liibuv rist rist, risti toru liitmik 4 way.

Paari: Reduktor

Järgmise: Toru Tee