Must roostevabast terasest plaat lõõmutatud

Must roostevabast terasest plaat lõõmutatud

Must roostevabast terasest plaat on lõõmutatud, mis on selline Termiline töötlus, tegelikult enamik roostevaba terasleht plaat on must pärast toodetud, oleks parem vaadata peale manustamist ja marineerimine ja külma Külmvaltsitud roostevabast terasest plaat on hele, kuna selle sur nägu on 2B viimistlus.

2 B pinnale külmvaltsimise pärast kuumtöötlemist, marineerimine ja seejärel viimistlus jooksvalt et pind mõõduka särav inimene. Kuna pind on kergesti uuesti lihvima, teha rohkem särav, pinna mitmeid kasutusviise, näiteks nõud, ehitusmaterjalide jne. Pinnaviimistlust parandada mehaanilised omadused, peaaegu Igasuguseks kasutamiseks.


Black Stainless Steel Plate Annealed


Kui tuleb must roostevabast terasest plaat pls kontakt meiega üksikasjad spetsifikaadi kinnitamiseks, on vaja kirjutada lepingu kirja kinnitada detailid, sest seal on vähe kliente osta must roostevabast terasest plaat, see on selline roostevabast terasest p hilja harva siseturul, ja on vaja rohkem protsessi oma nõude täitmiseks.Black Stainless Steel Plate Annealed


Roostevabast terasest tootmist, et vähendada või kõrvaldada igasuguseid terasest ebaühtlane nähtus on võtnud olulisi meetmeid parandada terase korrosioonikindlust.


Olete oodatud saatke päring, parim pakkumine ja tehniline andmeleht saata teile varsti!

Kui on küsimusi, pls võtke meiega ühendust!

Tel: + 86 029 84510010

E-post: info@sxht-group.com

Mobile / WhatsApp / Wechat: + 86 1389 1997 186

Paari: 1 X 3 roostevabast terasest 304 toru

Järgmise: Austraalia standard roostevabast terasest plaadile originaal Hiinast