Parimad 304 roostevabast terasest plaadid Indias

Parimad 304 roostevabast terasest plaadid Indias

1.We eksporditud parim roostevabast terasest plaadid Indias nad on äriühing ja enamik India kliente osta ainult meilt ja reeksport AÜE, KSA, Kuveit, see ei ole õiglane, miks mitte klient osta meilt?
2. madalam hind ja parim kvaliteet, kena pakett, ühe peatuse teenus, hästi koostöö laevandusettevõttega, kontroll laos, ITP ja PMI kontrolliaruanne.

304 roostevabast terasest plaati kasutatakse laialdaselt, hea korrosioonikindlusega, kuumuskindlusega, madala temperatuuritugevusega ja mehaaniliste omadustega, tembeldades painutamist ja muud termilist töödeldavust, ei ole kuumtöötlemise kõvenemise nähtust (magnetism puudub, temperatuuri kasutamine -196 ° C ~ 800 ° c).

Best 304 Stainless Steel Plates In India


Parim roostevabast terasest plaadid Indias tegelikult roostevabast terasest plaat Hiina originaal, India ei saa toota kvaliteetset 304 roostevabast terasest plaadi leht, kuidas nad tegelevad 316 roostevabast terasest plaadid lehel ainult import Hiinast, sest Hiina kvaliteedi parem ja hind hea kui India marekt, meil on ka varude loetelu India turul, kui vajate, pls võtke ühendust müügijuht, saadab teile vastavalt.


Samuti saame tarnida roostevabast terasest plaate kaubamärgi ZPSS, BAOSTEEL, LISCO, JISCO, TISCO.


Foto kaubaalustega pakitud roostevabast terasest plaatidest;


Best 304 Stainless Steel Plates In IndiaKüsimuste korral võtke meiega ühendust!

Tel: +86 029 84510010

E-post: info@sxht-group.com

Mobile / WhatsApp / Wechat: +86 1389 1997 186

Paari: 304 painutamine roostevabast terasest plaat

Järgmise: SGS BV sertifitseeritud roostevabast terasest plaat boileritele 3-3 / 4 X 14-15 / 16