Roostevabast terasest äärik WN, SO, RF, BL

Roostevabast terasest äärik WN, SO, RF, BL

Äärikut nimetatakse ka äärikuks või äärikuks. Äärik on osa, mis ühendab toru toruga ja on ühendatud toru otsaga. Äärikus on avasid ja poldid muudavad kahte ääriku tihedalt ühendatud. Äärik on pitseeritud padjaga. Flantsi split keermestatud ühendus (juhtmeühendus) äärik ja keevitatud äärik.

Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Mitme tüüpi ja suurusega roostevabast terasest äärikud 304 ja 316. Valige roostevabast terasest toruäärikud, näiteks: roostevabast terasest pimeplaadi äärikud, roostevabast terasest põrandapaneeli äärikud, roostevabast terasest äärikud, roostevabast terasest libisemine plaadi äärikutele, tõmmatud näokülgadega keermestatud äärikud, tõmmatud nägu keermestatud äärikud, tõmmatud nägu keevisõmbluse äärikud ja tõusnud näo libisemise äärikud. Pakume ka mitmesuguste materjalide, näiteks kummi, mitte-asbesti ja tefloniga varustatud raud-äärikute ja tihendite komplekti. Roostevabast terasest äärikud.


Standard :

ASTM A182 / A182M - 18 EN 1092 .....

Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

Tüübid:

Weld Neck - Slip-On - Pocket Weld - Threaded - Pime - RTJ - Lap Joint - Back-Up - Reducing - Orifice ..


Suurused:

1/2 "- 36" + puurid: S / 5s - XXS


Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

rõhutase:

150 lb, 300 lb, 400 lb, 600 lb, 900 lb, 1500 lb ja 2500 lb või 10 bar, 15 baari, 25 baari, 40 baari, 64 baari, 100 baari ja 150 baari.


Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

Erinevad äärikud on saadaval sõltuvalt nende konstruktsiooniliste omaduste tüübist. Torustikus tavaliselt kasutatavad äärikute tüübid on järgmised. Need äärikud on saadaval erineva näoga, näiteks tõusnud näo, lameda näo, rõnga ühise näo jne


Paari:45 90 180 kraadi roostevaba terasest küünarnukk Järgmise:304 roostevaba terasleht

Küsitlus