Terasäärik

Terasäärik
Toote üksikasjad
Toote detailid

Äärikud kasutatakse üldjuhul ventiilidega ühendamisel, on vaja paigaldada seadmeid ja / või ühendada seadmete düüsidega. Flange liitmikud hõlmavad tavaliselt pressimist kahte pinda, mis liidetakse tihedalt koos keermestatud poltide, kiilude, klammerduste või muude vahenditega, et rakendada kõrgeid survejõude. [16] Tihendid, tihendid või O-rõngas on tihti paigaldatud äärikute vahele lekke vältimiseks, kuid mõnikord on võimalik kasutada ainult spetsiaalset rasva või üldse mitte, kui paarituspinnad on täpselt moodustatud. Äärikud on konstrueeritud järgmiste rõhutasetena: 150 lb, 300 lb, 400 lb, 600 lb, 900 lb, 1500 lb ja 2500 lb või 10 bar, 15Bar, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar ja 150Bar. Erinevad äärikud on saadaval sõltuvalt nende konstruktsiooniliste omaduste tüübist. Torustikus tavaliselt kasutatavad äärikute tüübid on järgmised. Need äärikud on saadaval erineva näoga, näiteks tõusnud näo, lameda näo, rõnga ühendava näoga jne.Meist


Htongsteel on kujunenud ühe peatusena lahendusena, mis viib teie terastorude, terasplekistuste, terasribade ja terastorude liitmike nõuete hulka. Meil on üks suurimaid eksportijaid ja turustajaid roostevabast terasest toru, roostevabast terasest plaat ja roostevabast terasest baar Hiinas. Meie tooteid on laialdaselt kasutatud paljudes valdkondades nii kodus kui ka välismaal. Iga osakond on täiusliku juhtimise ja täielikult automatiseeritud tootmise, et pakkuda meie klientidele parima kvaliteediga tooteid ja kiireid teenuseid.


Kui teil on kavatsus meid mõista, siis helistage kohe.

Tel: +86 029 89306039

Faks: 029-89306039


Huitong on tuntud Hiina roostevabast terasest torude tootja ja tarnija, mis on varustatud produktiivse tehase ja ettevõtte ning professionaalse terasääriku eksportija ja müüjaga. Oleme alati külastanud teie tehast kõrgekvaliteedilise terasääriku ostmiseks ja hulgimüügiks.

Küsitlus