Roostevabast terasest toru paigaldamine rist

Roostevabast terasest toru paigaldamine rist

Mööbliriide nimetatakse ka nelinurkseks liitmikeks. Kui harujariik läbib täiesti teed, muutub liitmik ristandiks. Ristlil on üks sisselaskeava ja kolm väljalaset või vastupidi. Sageli on neil lahusti keevitatud pistikupesa otsad või naelte keermestatud otsad. Risti tarvikud võivad tekitada tohutul hulgal ...

Mööbliriide nimetatakse ka nelinurkseks liitmikeks. Kui harujariik läbib täiesti teed, muutub liitmik ristandiks. Ristlil on üks sisselaskeava ja kolm väljalaset või vastupidi. Sageli on neil lahusti keevitatud pistikupesa otsad või naelte keermestatud otsad.


Ristliistud võivad tekitada tohutu rõhu torudele temperatuuri muutuste tõttu, sest nad on nelja ühenduspunkti keskel. Tee on püsivam kui rist, sest tee käitub nagu kolmejalgne väljaheide, samas kui rist käib nagu neljajalaline väljaheide. (Geomeetriliselt on "kõik kolm mitte-kollineetilist punkti määratlenud tasapinda", seega on kolm jalgat oma olemuselt stabiilsed). Tuleohtlike sprinklersüsteemide ristlused on tavalised, kus soojuspaisumisest tingitud pinged ei ole üldjuhul probleem, kuid mitte torustiku tõttu võrreldes kahe teesi kasutamisega lisakulu.


Huitongsteel on kujunenud ühepoolse lahenduse juhtivaks osutajaks kõigi teie toru ristnõuded. Meil on üks Hiina suurimaid torude ristlõike eksportijaid ja turustajaid. Meie tooteid on laialdaselt kasutatud paljudes valdkondades nii kodus kui ka välismaal. Iga osakond on täiusliku juhtimise ja täielikult automatiseeritud tootmise, et pakkuda meie klientidele parima kvaliteediga tooteid ja kiireid teenuseid.

Suurus:

Õmbluseta: 1/2 "-24", keevitatud: 24 "-96"

Paksus: SCH10-XXS


Stainless Steel Pipe Fitting CrossPaari: Roostevaba terasplaat NO.1 viimistlus

Järgmise: Roostevaba terasleht