Roostevabast terasest toru ristmik

Roostevabast terasest toru ristmik

Ristmikke nimetatakse ka 4-suunalisteks liitmikeks. Kui harutee läbib tee täielikult, muutub liitmik ristiks. Ristil on üks sisend ja kolm väljundit või vastupidine salm. Neil on sageli lahustiga keevitatud pistikupesad või keermestatud otsad. Ristliitmikud võivad tekitada tohutul hulgal ...

Ristmikke nimetatakse ka 4-suunalisteks liitmikeks. Kui harutee läbib tee täielikult, muutub liitmik ristiks. Ristil on üks sisend ja kolm väljundit või vastupidine salm. Neil on sageli lahustiga keevitatud pistikupesad või keermestatud otsad.


Ristliitmikud võivad temperatuuri muutumisel tekitada torule tohutult stressi, kuna need asuvad nelja ühenduspunkti keskmes. Tee on ühtlasem kui rist, kuna tee käitub nagu kolme jalaga väljaheide, samas kui rist käitub nagu neljajalgne väljaheide. (Geomeetriliselt "mis tahes 3 mittekollineaarset punkti määratlevad tasapinna", seega on 3 jalga oma olemuselt stabiilsed.) Tuletõrje sprinklersüsteemides on tavalised ristumised, kus soojuspaisumisest põhjustatud pinged ei ole tavaliselt probleem, kuid mitte torustiku tõttu lisakulud võrreldes kahe tee kasutamisega.


Huitongsteel on tõusnud kõigi teie torude ristnõuete ühetaoliseks lahenduseks. Oleme Hiinas üks suurimaid torupiirikute eksportijaid ja turustajaid. Meie tooteid on laialdaselt kasutatud paljudes valdkondades nii kodu- kui ka välismaal. Kõik osakonnad on täiusliku juhtimise ja täielikult automatiseeritud tootmise all, et pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga tooteid ja kiireid teenuseid.

Suurus:

Õmblusteta: 1/2 ”-24”, keevitatud: 24 ”-96”

Paksus: SCH10-XXS


Stainless Steel Pipe Fitting Cross

Paari: Roostevabast terasest äärik WN, SO, RF, BL

Järgmise: Roostevabast terasest õmblusteta toru 304 310S 316 316l 316Ti 317 2205