Toru risti

Toru risti
Chat Now
Toote üksikasjad

Rist liitmikud nimetatakse ka 4-way liitmikud. Kui filiaal liinil täiesti läbib tee, paigaldamise muutub ristiks. Rist on ühe siseneva ja kolme turustusvõimalusi või vastupidi salm. Nad on sageli lahusti keevitatud pistikupesa otsad või naissoost keermestatud otsad.

Rist liitmikud saate luua tohutu hulk stressi toru nii temperatuuri muutused, sest nad on neli liitumispunktide Center. Tee on tee käitub nagu kolme jalaga tabureti, kuigi risti käitub nagu nelja jalaga toolile kui rist, rohkem stabiilne. (Geomeetriliselt, "3-collinear punkti määratleda lennuk" seega 3 jalad on oma olemuselt stabiilsed.) Ristid on levinud fire Sprinklersüsteemid, kui rõhutab soojuspaisumisest põhjustatud ei ole üldiselt probleemi, kuid mitte torustiku tõttu oma lisakulu võrreldes kahe tees.

Htongsteel on muutunud ühe peatuse lahendus juhtiv oma toru risti nõuetele. Oleme üks suurim eksportija & turustajad toru risti Hiinas. Meie tooted on laialdaselt kasutatud paljudes valdkondades nii kodu- kui välismaal. Igas osakonnas on väga ja täielikult automatiseeritud toodangut nii, et pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga tooteid ja kiire teenuse.

Suurus:

Õmblusteta: 1/2"-24" valmistatud: 24 "-96"

Paksus:

SCH10-XXS


HUITONG on kuulsa Hiina roostevabast terasest torude/torud tootja ja tarnija, produktiivne tehase ja firma ja kui professionaalne toru eksportija ja müüja, saab osta ja hulgi kvaliteetne toru risti: külastajatele alati meie tehases.

Küsitlus