Precision toru

Precision toru

Htongsteel on kujunenud ühe peatuse lahendus juhtiv oma täpsuse torud nõuetele. Meil on üks suurimad eksportijad- & turustajad pretsisioontorud Hiinas. Meie tooted

Huitong erilist Steel Co, Ltd on kuulus Hiina täppis toru tootja ja tarnija, produktiivne tehases ning ettevõtte ja professionaalne täppis toru eksportija ja müüjana, oleme alati tervitada teid ostma ja hulgi kvaliteetne õmblusteta terastorude precision terastorude, täppis õmbluseta terasest toru, täppis õmbluseta terastorude meie tehasest.

Htongsteel on kujunenud ühe peatuse lahendus juhtiv oma täpsuse torud nõuetele. Oleme üks suurima eksportijad ja müüjad pretsisioontorud Hiinas. Meie tooted on laialdaselt kasutatud paljudes valdkondades nii kodu- kui välismaal. Igas osakonnas on täiuslik juhtimine ja täisautomaatne toodangut nii, et pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga tooteid ja kiiret teenuste.

Tooted:

Austeniidi roostevabade teraste

Duplex roostevabade teraste

Nikli sulamid

Htongsteel on toodetud pretsisioontorud tarnitakse koos külma tõmmatud, jahvatatud, väga lihvitud või hele pind, sõltuvalt suurusest ja seina paksus.

Spetsifikatsioon:

Väljaspool diameter0.5-50,8 mm (0.0197-2.)

Seina thickness0.10-3 mm (0.0039-0.118 in.)

Mine õhuke sein pretsisioontorud

suurusnumbrid:

Väljaspool diameter0.787-130 mm (0,031-5 in.)

Seina thickness0.254-19.05 mm (0.010-0.750 in.)

Seotud otsing: Õmbluseta terasest torud, täppis õmblusteta terastoru, täppis terasest toru, täpsus, õmblusteta terastoru, täppis õmbluseta terastorude pretsisioontorud.

Paari: Katla torude

Järgmise: Roostevabast terasest keevitatud toru