Roostevabast terasest äärik

Roostevabast terasest äärik

Ääriku tüüp: libisevad äärikud, pimeäärikud, vöörihma äärikud, keevituskaela äärikud, plaadiäärikud, pistikupesade keevitusäärikud, keermestatud äärikud

Äärikuid kasutatakse tavaliselt siis, kui on olemas ühendus ventiilidega, on vaja ühendada instrumente ja / või on vaja ühendust seadme pihustitega. Äärikute liitmikud hõlmavad tavaliselt kahe tihedalt ühendatava pinna pressimist keermestatud poltide, kiilude, klambrite või muude suure survejõu rakendamiseks kasutatavate vahendite abil. [16] Sageli paigaldatakse lekete vältimiseks äärikute vahele tihend, tihend või O-rõngas, kuid mõnikord, kui paarumispinnad on täpselt moodustatud, on võimalik kasutada ainult spetsiaalset määret või üldse mitte midagi. Äärikud on konstrueeritud järgmiste rõhuklasside järgi: 150 naela, 300 naela, 400 naela, 600 naela, 900 naela, 1500 naela ja 2500 naela või 10 baari, 15 baari, 25 baari, 40 baari, 64 baari, 100 baari ja 150 baari. Olenevalt konstruktsiooniliste omaduste tüübist on saadaval mitmesuguseid äärikuid. Järgnevad on äärikute tüübid, mida tavaliselt kasutatakse torustikus. Need äärikud on saadaval erineva küljega, näiteks tõstetud pinnaga, tasase pinnaga, rõngaühenduse pinnaga jne.

Ääriku tüüp on järgmine:

Slip-on äärikud, pimeäärikud, vöörihma äärikud, keevituskaela äärikud, plaatide äärikud, pistikupesade keevitusäärikud, keermestatud äärikud.

Slip On äärikud libistatakse üle toru ja keevitatakse nii seest kui väljast, et tagada piisav tugevus ja vältida leket. Paljud äärised kasutavad seda äärikut keeviskaela asemel selle madalamate kulude ja ka seetõttu, et toru pikkuseks lõikamiseks on vaja vähem täpsust.

Pimedatel äärikutel pole ava ja neid kasutatakse torustiku või vasalliava sulgemiseks. Selle disain võimaldab kontrollimiseks hõlpsat juurdepääsu vasall- või torustikusüsteemile. Seda saab tootja valikul tarnida koos jaoturitega või ilma.

Keevisõmbluste kaelaäärikud on mõeldud ühendamiseks torusüsteemiga põkk-keevitamise teel. Need on pika kaela tõttu kallid, kuid neid eelistatakse torude suure koormuse korral, vähendades pingete kasutamist. Kael ehk rumm edastab stressi kontsentratsiooni ääriku põhjas. Paksuse järkjärguline üleminek rummu põhjast seina paksuseni põikõmbluse juures tagab ääriku olulise tugevdamise. Turbulents ja erosioon vähenevad tänu toru ja ääriku vastavale ava suurusele.

Pistikupesa äärikud sarnanevad äärikute libisemisega kontuuril, kuid puur on toru vastu võtmiseks vastupidine. Ülejäänud ava läbimõõt on sama kui toru siseläbimõõt. Ääriku rummu ümber keevitatud filee kinnitab ääriku toru külge. Suure stressiga rakendustes võib kasutada valikulist intervall-keevisõmblust. Selle suurim kasutusala on kõrgsurvesüsteemides, näiteks hüdraulika- ja aurutrassides.

Lapi liigendäärik on jällegi sarnane libisemisäärikuga, kuid selle ava ja ääriku ristumiskohas on raadiust, et mahutada süleserva ots. Tüve otsas olev külg moodustab ääriku tihendipinna. Selle rakendusteks on torustikusüsteemide osade ülevaatuse või asendamise kiire ja lihtne demonteerimine.

Hinne ja materjal

ASTM A182 F304, F304L, F316, F316L, F321, F347, 316,316L, 321, 310S, 904L, S31803, F51.

Ääriku tüüp

Liugklapid, pimeäärikud, vöörihmaäärikud, keevituskaelaäärikud, plaatäärikud, pistikupesade kinnitusäärikud, keermestatud äärikud

Ääriku standard

GB, JIS, BS, DIN, ANSI

Spetsifikatsioon

1/8 ”, 1/4”, 3/8 ”, 1/2”, 3/4 ”, 1”, 1-1 / 4 ”, 1-1 / 2”, 2 ”, 2-1 / 2 ”, 3”, 4 ”, 6” .... 32 "

Rõhu reitingud

 

Klass: 150, 300, 400, 600, 900, 1500, 2500.

PN: 6, 10, 16, 25, 40, 64, 160, 5K-40K.

Tihenduspind

FF, RF, LJ, FM, RTJ, RJ

Rakendus:

 

Roostevabast terasest äärikut kasutatakse laialdaselt torujuhtme ühendamisel nafta-, keemia-, elektri-, gaasi-, vee-, torustiku, soojusvahetis, laevaehituses, ehituses.

Äärikujulised ühendused on tavaliselt suuremahulised kui muud ühendused, kuid võivad hästi toimida ka nõudlikes rakendustes, näiteks suurtes veetorustikes ja hüdroelektrisüsteemides.

Seotud otsing: Äärikud, terasäärik, torude paigaldamise äärik, süsinikterase äärik, roostevabast terasest äärik, gaasiäärik, õliäärik, terasäärikud, õlitoru äärik, Slip-On keevitatud äärik, SO äärik, RF SO äärik, keevitatud kaelaäärik, Keevitatud kaelaga äärik, WN äärik, WN RF äärik, WNF äärik, LJ äärikud, LJF äärik, LJF äärikud, TH äärikud, TH äärik, TH keermestatud äärikud, pistikupesade keevitatavad äärikud, SW äärikud, pistikupesade keevitatud äärikud, toruliitmiku äärikud, Pistikupesade äärikud, plaatide äärikud, PT äärikud, keevitatud plaatide äärikud, süsinikterasest äärikud, roostevabast terasest äärikud.

piltpilt


piltpilt

SEOTUD TOOTED :

产品 .jpg


Olete oodatud päringuid saatma, parim pakkumine saadetakse teile varsti!

 

Tel: +86 029 89306039

E-post: info@sxht-group.com

Mobiil / WhatsApp / Wechat: +86 1389 1997 186


Paari: 316 roostevabast terasest äärik

Järgmise: Ei