Mis on kõige laialdasemalt kasutatav roostevabast terasest toru 304 jõudluse analüüs?

Mis on kõige laialdasemalt kasutatav roostevabast terasest toru 304 jõudluse analüüs?

Date:Nov 27, 2018

304 roostevabast terasest on hea külma, termilise töötlemise tulemuslikkus, võib kasutada mitmesuguseid üldist külma, termotöötlustooteid sepistamise materjalide, baari, traadi, plaatide, ribade ja siidi ning muude metallurgiliste toodete valmistamiseks, termilise töötlemise temperatuuride vahemikus 900-1180 ℃. Külm töötlemine on lihtne, mingeid erilisi raskusi pole, sest kahte tüüpi terast, mis on kergesti külm ja kõvastumine, kui külm deformatsioon on liiga suur, tuleb edasiseks töötlemiseks hõlbustada vahepealset lõõmutusravi.

304 管子性能分析 1

304 roostevabast terasest toru tahkestusprotsessi temperatuur 1080-1100 ℃, jahutamisrežiim veega jahutamiseks või õhkjahutamiseks. Külma töötlemise vahepealne anniilimise temperatuur on üle 850-970 ℃, isolatsioon teatud aja jooksul pärast vee jahutamist. Kudedes töödeldud terasest pärast tahkestamist on austeniitidena ja mõnikord on väike kogus ferriite.

304管子性能分析 2.

304 Roostevabast terasest torud takistavad keevitamisel karbiidide sadestumist ja neid saab keevitada üldise meetodi abil.

304管子性能分析 3.

304 roostevabast terasest leht, mida kasutatakse sageli külmvormimisprotsessides. 304 roostevabast terasest mõjutavad külma vormimise tegurid, mis on samuti väga keerulised. Mis puutub metallimisteguritesse, siis see on peamiselt terase koostis, see tähendab kroomi ekvivalendi nikli ekvivalendi suhe ning selle tavapäraste tõmbetugevuste pikenemine on oluline iseloomustusindeks.

304管子性能分析 4.

Laialdaselt kasutatakse laialdaselt toiduainete, üldise keemilise varustuse, tööstuslike aatomielektrijaamade komponente jne. Sobib sügavate mulgustamiseks osade ja happega edastamise torud, konteinerid jne Sõiduk, auto osade kasti kodumasinad on kasutatud ka seda terasest. See on suurim austeniitsete roostevaba terase tootmine ja annustamine, mida kasutatakse õhukese seinaga osade tootmiseks, happega ülekandetorude ja konstruktsiooniosade valmistamiseks.Paari: 200-seeria roostevabast terasest jõudluse omadused

Järgmise: 2000mm laiusega roostevabast terasest plaadi hind