Milline on kõige laialdasemalt kasutatav 304 roostevabast terasest torude jõudluse analüüs?

Milline on kõige laialdasemalt kasutatav 304 roostevabast terasest torude jõudluse analüüs?

Date:Nov 27, 2018

Roostevabast terasest 304 on hea termilise töötlemise jõudlus, sepistamismaterjalide, varraste, traadi, plaatide, ribade ja siidi ning muude metallurgiliste toodete tootmiseks saab kasutada mitmesuguseid üldisi külmetöötluse termotöötluse tehnoloogiaid, termilise töötlemise temperatuurivahemik on 900–1180 ℃. Külmtöötlemine on lihtne, ilma eriliste raskusteta, kuna kahte tüüpi terast on kerge külmetada ja kõvendada, kui külma deformatsioon on liiga suur, on edasise töötlemise hõlbustamiseks vaja läbi viia vahepealne lõõmutamine.

304 管子性能分析 1

304 roostevabast terasest torude tahkestamistöötlustemperatuur 1080–1100 ℃, jahutusrežiim vesi- või õhkjahutusega.Külmatöötlemise vahepealne lõõmutemistemperatuur on üle 850–970 ℃, isolatsioon teatud aja jooksul pärast veejahutamist.Kuded pärast tahkestumist töödeldud terase osa on austeniiti ja mõnikord on selles väike kogus ferriiti.

304管子性能分析 2.

304 Roostevabast terasest torud takistavad keevitamise ajal karbiidi sadestumist ja neid saab keevitada üldmeetodi abil.

304管子性能分析 3.

304 roostevabast terasest leht töötlemisprotsessis, kasutatakse sageli külmvormimisel. 304 roostevabast terasest mõjutavad paljud külmet moodustavad tegurid, mis on samuti väga keerulised. Metalliseerimistegurite osas on see peamiselt terase koostis, see tähendab kroomi ja nikli ekvivalendi ekvivalendi suhe ning selle tavaliste tõmbeomaduste pikenemine on oluline iseloomustav indeks.

304管子性能分析 4.

Laialdaselt kasutatakse toiduseadmeid, üldkeemilisi seadmeid, aatomienergiaga tööstusettevõtete komponente jne. Sobib sügavate mulgustamiseks osade ja happeülekandetorude, mahutite jms jaoks. Sellest terasest kasutatakse ka sõidukite, autoosade kasti kodumasinaid. See on suurim austeniitse roostevaba terase toodang ja annus, mida kasutatakse õhukese seinaga osade, happeülekandetorude ja konstruktsiooniosade tootmisel.



Paari: 200-seeria roostevabast terasest jõudlusomadused

Järgmise: 2000mm laiusega roostevabast terasest plaat Hind