Mis põhjustab terasehindu, jäävad madalamaks

Mis põhjustab terasehindu, jäävad madalamaks

Date:Nov 22, 2018

Jin Lianchuangi andmete kohaselt on terasehinnad viimasel ajal langenud. Eelmisel nädalal tugevnes riikliku ehitusterase turu nõrkus. Tulevik langeb, kohapealse turu õhkkond on pessimistlik, tehing on ilmselgelt külm.Kuigi keskkonnatootmise piirangud kehtivad endiselt uudised, laoseis jätkasid kahanemist, kuid nõudluse poole järk-järgult kahanemine, kaupmehed paanika hilissuundumusele ja mõned varude survestamata kaupmehed laulsid tühjaks, nii et madal ost, mille tulemuseks oli järsk turuhindade langus.


Varude poolel näitavad andmed, et ehitustööstuses kasutatava terase varud vähenesid ka praegusel perioodil: 3,2327 miljonit tonni armeeringut, 104600 tonni vähem kui eelmisel perioodil ja kokku 1,3561 miljonit tonni. traadi ja ketta kasv, mis on eelmise perioodiga võrreldes kasvanud 32 000 tonni.See riikliku terase turuhind tervikuna on madalam.Kui nõrku futuure ei muudeta, on viimased paljud vihmased päevad, kehv nõudlus, kogu tehing tasakaalustatud madalseis. Ehkki terastehase tootmispiirangud on tagatud, ei ole tarnimise lõppsurve kuigi suur, varud vähenevad jätkuvalt.


What causes a Steel prices keep moving lower


Zhang Jinping ütles, et kuna turul pole eriti häid uudiseid, futuuride nõrkus ei muutu ja praegune hinnaerinevus on suur, on spot-turul endiselt ruumi täita, kuid kuna , langeb jätkuvalt ruumi või on kitsas.Sel nädalal on eeldatavasti ehitusterase hind kõikuv või sagedane tõus või langus, üldine või nõrk, võrdluslangus umbes 50 jüaani tonni kohta. (Allikas: Hiina väärtpaberid Uudised • Sino-CERT-i võrk


Paari: 2000mm laiusega roostevabast terasest plaat Hind

Järgmise: 2018 sügisel ja talvel terasetootmise piirangud kui palju