Mis põhjustab terase hinna liikumist madalamaks

Mis põhjustab terase hinna liikumist madalamaks

Date:Nov 22, 2018

Steel hinnad on langenud hiljuti, vastavalt Jin Lianchuangi andmetele, eelmisel nädalal tugevnenud riiklik ehitustaretuse hindade nõrkus. Tuleviku langus, spot turg on pessimistlik, on tehing ilmselt külm. Kuigi keskkonna tootmise piirangud on endiselt olemas uudised, varude ka jätkas langust, kuid nõudlus poolel järk-järgult väheneb, kaupmehed hilinenud trend paanika ja mõned inventuuri survet kaupmehed laulda tühi, nii et madal ost, mille tulemuseks on järsult langenud turuhinnad.


Inventari osas näitavad andmed, et praegune perioodil jätkus riiklike ehitusteraste varude vähenemine, kokku 3,2327 miljonit tonni torni, vähenedes eelmise perioodiga võrreldes 104600 tonni ja kokku 1,3561 miljonit tonni traadi ja kettaseadme kasvust 32000 tonni eelmise perioodi jooksul.See küsimus riigi terasetööstuse terase turuhinnast tervikuna madalam.Kuna nõrk futuurid ei muutu, hiljuti palju vihma päeva, nõrk nõudlus, üldine tehingu kompenseerimine langus. Kuigi terasetööstuse tootmispiirangud on garanteeritud, ei ole üldine pakkumise lõpptulemus suur, inventuurid vähenevad.


What causes a Steel prices keep moving lower


Kokkuvõttes ütles Zhang Jinping, et turul ei ole eriti häid uudiseid, futuuride nõrkus ei muutu ja praegune hinnaerinevus on suur, on kohapeal turul endiselt ruumi, mida saab täita, kuid hiljutise suurte , jätkub langusruum või kitsas. Sel nädalal on ehitusterase hind eeldatavalt volatiilne või sagedaste tõusude ja languste esinemine üldiselt või nõrk, on võrdluslangus umbes 50 jüaani tonni kohta. (Allikas: Hiina väärtpaberid Uudised • Sino-CERTi võrk)


Paari: 2000mm laiusega roostevabast terasest plaadi hind

Järgmise: 2018. aasta sügis-talvisest terasetootmise piirangud. Kui palju