Millised on 304 316 roostevabast terasest torude kvalifitseeritud võistluste esinemised?

Millised on 304 316 roostevabast terasest torude kvalifitseeritud võistluste esinemised?

Date:Dec 17, 2018

304 316 Õmblusteta roostevabast terasest toruprotsess määrab kindlaks selle piirangud, tavaliselt on 304 (L) 316 (L) õmblusteta roostevabast terasest torude täpsus väike, seina paksus on ebaühtlane, SS304 316 torus on madal heledus, kõrge fikseeritud skaala maksumus ja kanepipunktide väljanägemine, mustad laigud ei ole kerge eemaldada ja muud puudused, õmblusteta roostevabast terasest torude kontroll ja vormimine peavad olema ka offline-ravi. Kuid kõrge rõhk 310S õmblusteta roostevabast terasest toru, kõrge tugevus, mehaaniline struktuur materjalid ka täielikult kajastada selle paremust. Roostevabast roostevabast terasest õmblusteta torude puhul on aga palju probleeme ja mõnedel on isegi tõsine mõju praktilistele rakendustele. Allpool loetleda õmblusteta roostevabast terasest torude tavalisest nähtusest madalama kvaliteediga materjali valiku viide. Üks neist on õmblusteta roostevabast terasest torude pinna halb kvaliteet. Seda seetõttu, et materjal on materjalis ebaühtlane ja sisaldab rohkem lisandeid. Valmistatud seadmed on väga algelised ja kergesti kleepuvad terasele. kvaliteetne 304 316 roostevabast terasest õmblusteta toru Sellist probleemi ja nähtust ei ole.

 

Teine on halva kvaliteediga 304 316 õmblusteta roostevabast terasest toru pind on väga lihtne moodustada pragusid, sest selle kangid on kangid, ja küünte poorid, jahutusprotsessis soojuspinge tõttu, tekitavad kiiresti pragusid, pärast valtsimist tekib pragusid.

 

Kolmas, kvaliteet 304 316 õmblusteta roostevabast terasest toru ristlõige ovaalseks, on põhjuseks see, et tootjad, et säästa materjalikulusid, on valmis rull ER DAO rõhu ees suur, selle 304 316 tugevus roostevabast terasest toru väheneb oluliselt ja see ei vasta toru kuju ja suuruse standardile.

 

 

Neljas, halva kvaliteediga 304 316 roostevabast terasest torude sisemise diameetriga suuruse kõikumine on suur, roostevabast terasest plaadi temperatuuri ebastabiilsuse tõttu on yin ja yang nuudlid ning terase koostis ei ole ühtlane, sest seade on lihtne, vundamendi tugevus on madal, valtsimistehase põrge on suur. Sama nädala jooksul muutub suur sisemine läbimõõt, selline roostevabast terasest torujõud ei ole ühtlane ja väga lihtne moodustada murd. Roostevabast terasest roostevabast terasest roostevabast terasest pikisuunalised vardad on sageli lainelised.


Paari: 2018 Suurimad müügiedendused

Järgmise: Kuidas parandada roostevabast terasest ja plaadilehte 8k BA pind?