Millised on madala kvalifikatsiooniga 304 316 roostevabast terasest torud?

Millised on madala kvalifikatsiooniga 304 316 roostevabast terasest torud?

Date:Dec 17, 2018

304 316 õmblusteta roostevabast terasest torude protsess määrab selle piirangud; tavaliselt on 304 (L) 316 (L) õmblusteta roostevabast terasest torude täpsus madal, torude SS304 316 seinapaksus on ebaühtlane, heledus madal, fikseeritud skaala kõrge hind ja kanepipunktide ilmumine, mustad laigud pole hõlpsasti eemaldatavad ja muud puudused, roostevabast terasest õmblusteta õmblusteta kontrollimine ja vormimine peavad olema ka offline režiimis. Kuid õmblusteta roostevabast terasest torude 310S kõrge rõhk, ülitugevad, mehaanilise konstruktsiooniga materjalid peegeldavad täielikult ka selle paremust. Roostevabast terasest 304 316 roostevabast terasest torudega on siiski palju probleeme ja mõned neist mõjutavad isegi tõsiseid praktilisi rakendusi. Allpool loetletakse roostevabast terasest õmblusteta madalama kvaliteediga levinud nähtus materjali valimisel. Üks neist on õmblusteta roostevabast terasest torude halva kvaliteediga pind, millest on lihtne moodustada arme. Selle põhjuseks on asjaolu, et materjal on ebaühtlane ja sisaldab rohkem lisandeid. Valmistatud seadmed on väga algelised ja neid on lihtne terasest kinni pidada. ja kvaliteetne 304 316 roostevabast terasest õmblusteta toru Kuid sellist probleemi ja nähtust pole.

 

Teiseks on 304 316 õmblusteta roostevabast terasest torude halva kvaliteediga pragusid moodustada väga lihtne, kuna nende toorik on toorik ja tooriku poorid, mis jahutusprotsessis on soojusliku stressi rolli tõttu toorikud, tekitavad kiiresti pragusid, pärast veeremist tekivad praod.

 

Kolmandaks - 304 316 õmblusteta roostevabast terasest torude ristlõike kvaliteet ovaali jaoks, põhjus on selles, et tootjad, et materjalide kulusid kokku hoida, on ER DAO rõhu all olev valmisrull suur, selle 304 316 tugevus roostevabast terasest torusid vähendatakse oluliselt ning need ei vasta toru kuju ja suuruse standarditele.

 

 

Neljandaks, see on halva kvaliteediga 304 316 õmblusteta roostevabast terasest toru siseläbimõõdu kõikumine on suur, põhjuseks on roostevabast terasest plaadi temperatuuri ebastabiilsus yin ja yang nuudlid ning terase koostis pole ühtlane, kuna seadmed on lihtne, vundamendi tugevus on väike, valtspinkide põrge on suur. Samal nädalal toimub suur siseläbimõõdu muutus, selline roostevabast terasest torude jõud pole ühtlane ja väga lihtne luumurdu moodustada. Roostevabast terasest õmblusteta teraste pikisuunalised vardad on sageli lainelised.


Paari: 2018. aasta suurimad müügiedendused

Järgmise: Kuidas parandada roostevabast terasest ja plaadilehest 8k BA pinda?