Sel aastal söe raua tootmise võimsuse programmi välja

Sel aastal söe raua tootmise võimsuse programmi välja

Date:May 26, 2017

Arengu- ja reformikomisjoni-, tööstus- ja teistele hiljuti välja "2017 raua ja terase tootmine lahendada ülemäärase tootmisvõimsuse saavutamiseks raskusi töö seisukohti arengus", selge 2017 riigi lükkab tagasi umbes 50 miljonit tonni toorterase tootmise võimet, väljumise söe tootmise võimsus 150 miljonit tonni või rohkem.

Terasest tootmise mahu "arvamused" nõuetele, 30. juuni 2017, "maa terasest" tootmisvõimsus taganemise õiguse; tugevdada tõhusa osutamise terasetööstuse, et vältida hinna tõusud ja mõõnad; 2013 kokku toorterasest võimsusega umbes 50 miljonit tonni; Ühinemised ja saneerimise võtta uus pace, saavutada märkimisväärset edu; töötajate paigutuse korra range rakendamine mitme avatud töötajate resettle teed ja jõupingutusi tegema töötajatele on koondatud töökohti, töötu; marketization põhimõtte kohaselt õigusriigi nõuetekohaselt hävitada ettevõtete võla, kõrvaldamise üle; kiirendada ümberkujundamist, täiendamist ja arendada tööstuslikke paigutuse optimeerimine.

Söe tootmise võimsuse suurendamise, "arvamused" nõuet, nõuda tagasi tootmise maht tuleks pensionil, saavad siin varakult, 2017 aastal söe tootmisvõimsus üle 150 miljonit tonni kokku söe, piirkondlike, erinevaid saavutamiseks ja põhilised tasakaalu järele. Mitme osalejaga töötajate avada viis New Yorgi õige paigutuse töötajate; kooskõlas marketization ja õigusriigi aktiivselt edendada ettevõtete võlakirjade ja vara likvideerimisel ja püüdma saavutada märkimisväärset edu. Kiirendada ühinemise ja ümberkorraldamine, ümberkujundamine ja täiendamine, veelgi optimeerida tööstuslikke paigutuse.

7QUU_RT793JLT5]YG@5{`89.png

Paari: Terase tootmise võimsuseks on sisenenud otsustava perioodi

Järgmise: Terase tootmiseks võimsus on lõpetanud aasta 63,4%