Terase tootmiseks võimsus on lõpetanud aasta 63,4%

Terase tootmiseks võimsus on lõpetanud aasta 63,4%

Date:May 12, 2017

Mai 10, Premier Li Keqiangiga juhatab Riiginõukogu juhatuse koosolekust, kuulata tootmisvõimsus ja põhiliste tööstusharude tahapoole tootmisvõimsust aruande tähtis uutes kõrvaldamiseks. Koosolekul märkis, et lahendada ja kõrvaldada ülemäärane tahapoole tootmisvõimsust on oluline ülesanne struktuurireformi tarnimine on arengu re iimi ning ümberkujundamise vana ja uue energia nõuetele ning vältimatu.


Kuna selle aasta alguses, erinevate piirkondade ja osakondade lähedal maksta jätkuvalt tähelepanu töö, raud ja teras, söetööstusele mahajäänud tootmise ja positiivsed tulemused, selle riigi terase tootmise võimsuseks 31,7 miljonit tonni, 68.97 miljonit tonni kivisöe tootmisvõimsus, iga-aastane ülesanne 63,4% on aga inspektorid leidis ka, et etapi pakkumise ja nõudluse muutused viia nõrgenenud võime toota võimsuse, mõned et kõrvaldada mahajäänud tootmise võimsuse lag, töötajate paigutuse, võla kõrvaldamiseks, Ühinemised ja reorganiseerimine on raskem jne.


CCTD Hiina söe turu võrgu vaatleja Chen Jie ütles, et söe release päritolu ja rolli riigi makro-control, ülesvoolu söe tootmisvõimsus saab vabastada oluliselt, eriti peamised söe päritolu, mitmeid tagamine ja taaskasutamise, müügi kasv ja maht. Osariigi osakondade näitusetegevus ratsionaalne tagasi Söe hindade, enamikus valdkondades söe hinnad langesid oluliselt. Vihmaperiood, hüdroenergia väljaandmise, madalad hinnad hüdroenergia ranniku turule tulekuga, mille tulemusena vähendada kivisöe tarbimine, termilise kivisöe hindade jätkuvat vähenemist, söe hinnad on kiirendada tagasi mõistlik valik.


"Et terasest" tervendamise Steel Association näitas, et edendamiseks rihma kiiresti välja selge, 2. mai 25, tootmise mahu ühiskomitee saadetakse üheksa töörühmade ümber selle "" teha eriline inspecti ons. On tõenäoline, et juulis ja augustis, koostab ühise Föderatsiooni ka provintside ja linnade kokku aktsepteerimist.


Tōkyōs teabe rauast ja terasest analüütik ütles Cui Hong, "terasest maa" on rahutu terasetööstuse aastaid vana probleem on mängida rohkem, eelmisel aastal saatis riigi inspektorite välja järelevalve ja kokkupuute, ja vastutav isik tegeleda ja saavutanud märkimisväärseid tulemusi. Andmed praeguse kokkuvõtte provintsis ja autonoomses piirkonnas läbinud "maa terasest" ettevõtete kokku üle 500, seotud tootmisvõimsuse 119 miljonit tonni. Kiiret väljumist mahuga "terasest maa" Hiina terasetööstuse saavutada kasumlikkuse, soodustab terasetööstuse tervisliku ja nõuetekohase edasiarendamist.


Arvestades töö töö järgmiseks koosolekut juhtinud tähelepanu sellele et üks peaks kasutama rohkem turule orienteeritud vahendite reegel, tahke ja tõhusamalt ja kõrvaldamine tagasi tootmisvõimsuse ülejääk. Otsustavalt uurida ja käsitleda ebaseadusliku tootmise ja ehituse ja keskkonnakaitset, kvaliteedi, ohutuse ja on ettevõtte vaestele kohad tõsiselt vastutuse töö ei vasta. Piirnormi ümber leitakse alguses uurimises täielikult keelata, eemaldage seadmed, vältida taastekke tootmisvõimsuse "maa terasest". Kaasamise töötlemisvõimsus ülesanne söekaevandustes novembri lõpuks kõik väljumiseks. Kõrvaldada, peatus elamuehituses, aeglane söe projektide ülesanne võimalikult kiiresti tähtaja, vastutuse inimestele selgitada. Teiseks teeme head tööd ümberasustamise töötajate paigutatud nähtavale kohale. Kolmandaks peame tugevdama järelevalvet ja järelevalve, kõik kohad tuleks teatada aeg asjakohase teabe tootmise mahu, vältida mahajäänud tootmise võimsuse maksupettuse vältimine aruandlussüsteemi parandada ja kindlalt kontrollida impordi madala kvaliteediga söe.


Paari: Sel aastal söe raua tootmise võimsuse programmi välja

Järgmise: Aprill Stahlindustrie PMI-Index Für Zwei Aufeinander Folgende Monate Fiel 49,9% Wurde