Terase tootmise võimsuseks on sisenenud otsustava perioodi

Terase tootmise võimsuseks on sisenenud otsustava perioodi

Date:May 19, 2017

Arengu ja reformikomisjoni, tööstus ja kaubandus, koos teiste ministeeriumide ühiseid koosolekuid liikmesriikide üksused, mis tugevdavad koordineerimist, pöörama tähelepanu rakendamise ülesandeks edendada arengut ning Komisjon, komitee ja Riiginõukogu lahendamise otsuste vastuvõtmise kord, arengu- ja reformikomisjoni, teevad head tööd iga-aastane ülesanne eesmärkide lagunemise ja keskenduda piirkonna ülevõimsuse kohta on rakendamise. Praegu, sel aastal rauast ja terasest söe tootmisvõimsuse vähendamise täielikult üle asjaomaste ettevõtetega, seadmete ja kaevandamine, töötama, et saavutada hea algus.


Kuni nüüd, sel aastal riigist välja terase tootmise võimsuseks 31,7 miljonit tonni iga-aastase ülesande 63,4%; Kokku 68.97 miljonit tonni kivisöe tootmisvõimsus aastas ülesande 46% kokku. Tuleks märkida, terasest maht andmetele ei sisalda ebaseadusliku "maa terasest" võimsus. "Maa terasest", piirkond on põhiliselt lõpule põhjalikumat tööd, uurimisel leiti, et "terasest ribad" tootmisvõimsus on lõpetatud, terasest turuhinnaga order veelgi täiustatud. Praegu on meil tugevdada järelevalvet ja kontrolli tagamaks, et poolt juuni 30 enne täielik keeld "terasest maa."


Vastavalt Riiginõukogu kasutuselevõtt jaanuaris tänavu raua- ja terasetööstuse ülemäärase tootmisvõimsuse ja raskusi ühise ühiseid koosolekuid 12 Inspekteerimisrühmad koosnevad arengus läks 30 provintsid) autonoomsete piirkondade ja kohalike omavalitsuste) ja Xinjiangi tootmise ja ehituse korpuse erilist kontrolli, teha Kontrollige 228 rauast ja terasest ettevõtetele, 150 söekaevandustes.


Meng Wei ütles, et kontrolli olukorrast 2016 riigist kokku 400 kuupmeetrit ning allpool kõrgahju 39, taga raua tootmisvõimsus 6,77 miljonit tonni, 30 tonni ja allapoole converter ja elektriahi 71, terase tootmise taga võimsusega 10,96 miljonit tonni. Suletud umbes 300 000 tonni suuruse allpool väike söekaevandus umbes 1500, taga söe tootmisvõimsus 120 miljonit tonni. 2016 raua ja terase tootmine erimeetmete tahapoole tootmisvõimsust kõrvaldamiseks leitud mahajäänud terase tootmise, on lammutatud või suletud nõuetekohaselt; sulgeda ja tähtaja jooksul kokku klassi söekaevandustes, on rakendatud nõuetekohaselt sulgeda.


Arvestades Hiina terase "et tootmisvõimsus" on jõudnud uut etappi, üldise rõhu ülemäärase tootmisvõimsuse järk-järgult leevendada struktuurilise vastuolusid muutuvad üha olulisemat. Selleks Zhou Jianqi näidanud, et tulevikus "võimsuse" poliitika võib lahjendada "kogus", korrutades läbi rangete keskkonnakaitse rikkumise tootmisvõimsus ja ebatõhusad tootmisvõimsused; viide rahvusvahelise advanced tavasid, koos Hiina heidet tehnoloogia arenenud ettevõtete veelgi parandada, rauast ja terasest ettevõtete intensiivse kohtades ja tööstuslik intensiivne valdkondades rauast ja terasest ettevõtete, peamiselt saasteaine heite normid; tugevdada algatusi, millega julgustatakse rauast ja terasest ettevõtete puhas heitkoguste saavutamiseks.


   

    6359427050850900556823992.png

车间外景.JPG

Meie kohta


Htongsteel on muutunud ühe peatuse lahendus juhtiv jaoks terastoru, terasplaat, terase Baar & terastoru liitmikud nõuetele. Oleme üks suurim eksportija & roostevabast terasest toru, roostevabast terasest plaat & roostevabast terasest Baar Hiina müüjad. Meie tooted on laialdaselt kasutatud paljudes valdkondades nii kodu- kui välismaal. Igas osakonnas on väga ja täielikult automatiseeritud toodangut nii, et pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga tooteid ja kiire teenuse.


Kui teil on kavatsus meile mõista, siis nimetame seda kiiresti.
Tel: + 86 029 89306039

Faks: 029-89306039


Paari: Hiina terasetööstuse Association: Kangi terasetööstus Ohituskaista ülemineku soodustamiseks

Järgmise: Sel aastal söe raua tootmise võimsuse programmi välja