Õmblusteta roostevabast terasest toru marineerimine fosfaatimine/passiveerimine/seebistamisel

Õmblusteta roostevabast terasest toru marineerimine fosfaatimine/passiveerimine/seebistamisel

Date:Dec 26, 2018

Pärast peitsimist passiveerimine, pinna õmblusteta terastoru saab ühtse hõbedase valge, mis parandab tunduvalt roostevaba terase korrosioonikindluse. Fosfaatimine protsessi kastes õmblusteta terastoru fosfaatimine vedelik (mõned happe peamine lahus), pinna sadestumise kristalliline fosfaadi konverteerimise film mittelahustuv kiht moodustamiseks, fosfaatimine on keemilise ja elektrokeemiline reaktsioon vormi fosfaadi keemiline muundamine kile protsess, fosfaadi konverteerimise film moodustamine nimega fosfaatimine film,

 

Seega teatud määral kasutada värvi alt enne värvimist, haardumist ja anti-korrosiooni võime õhukese kihi korrosioonitõrjeks metallist külma metallist töötlemise protsessi esitamiseks hõõrdumisvastast määrimiseks kasutada. "Fosfaatimine seebistamisel" viitab protsessi uuesti seebistamisel pärast fosfaatimine. See on tavaliselt kasutatakse joonistus või venitus kohapeal töötlemise protsesse. Pärast fosfaatimine film on tavaliselt 8-12 mikronit, ja siis võetakse seebistamisel lahendus, ja seejärel tõmmake või venitada.  Seebistamine eesmärk suurendada määrimine jõudlust.

 

Marineerimine, fosfaatimine, seebistamisel õmblusteta terastoru töökord lühike protsess: marineerimine suure surve õhetus-fosfaatimine-kõrge-; õhetus-seebistamisel-kuivatamine-veeülekannete virnastamine.


Paari: Roostevabast terasest 304 kapillaartoru ja tootmisprotsess

Järgmise: 200-seeria roostevabast terasest jõudluse omadused