Õmblusteta roostevabast terasest torude marineerimine fosfaatimine / passiveerimine / seebistamine

Õmblusteta roostevabast terasest torude marineerimine fosfaatimine / passiveerimine / seebistamine

Date:Dec 26, 2018

Pärast passiveerimist marineerimisega muutub õmblusteta terastoru pind ühtlaselt hõbevalgeks, mis parandab märkimisväärselt roostevaba terase korrosioonikindlust. Fosfaatimine on õmblusteta terastoru sukeldamine fosfaatimisvedelikusse (mingi happelise fosfaadi põhilahus) pinna sadestumisel, et moodustuks vees lahustumatu kristalse fosfaadi muundamise kile kiht, fosfaatimine on keemiline ja elektrokeemiline reaktsioon fosfaatide keemilise muundamise kile moodustamiseks protsess, fosfaatmuundumiskile moodustamine, mida nimetatakse fosfaatkileks,

 

Nii saab metalli külmetöötlusprotsessis hõõrdumisvastase määrimise jaoks teatud määral metallkorrosiooni vältimiseks, mida kasutatakse põhja värvimiseks enne värvimist, kile kihi adhesiooni ja korrosioonivastase võime parandamiseks. "Fosfatiseerunud seebistamine" tähendab taas-seebistamise protsessi pärast fosfaatimist. Üldiselt kasutatakse seda masinatöötlusprotsesside joonistamisel või venitamisel. Pärast fosfaatimist on kile tavaliselt 8-12 mikronit ja seejärel seebistamislahusesse ning tõmmake või venitage. Seebistamise eesmärk on määrimistulemusi veelgi tõsta.

 

Peitsimine, fosfaatimine, seebistamata õmblusteta terastoru Tööprotseduuride lühike protsess: peitsimine kõrgsurvega loputus-fosfaatimine-kõrgsurvevee loputus-seebistamine-kuivatamine-ülekande virnastamine.


Paari: Roostevabast terasest 304 kapillaartoru ja tootmisprotsess

Järgmise: 200-seeria roostevabast terasest jõudlusomadused