Roostevabast terasest superduplekskeevitatud toru töötlemistehnoloogia

Roostevabast terasest superduplekskeevitatud toru töötlemistehnoloogia

Date:Jan 10, 2019

Superdupleksne teras on aga tundlik kolmanda faasi sademete, näiteks metallidevaheliste ühendite suhtes. Selle toote tootmisel on keeruline probleem keevitus- ja kuumtöötlusprotsessi juhtimine.


Mature Super Duplex Steel S32750 keevitatud torude valmistamise protsess on:


1, protsess on konkreetne: tooraine kontroll - terasplaadi ultraheli puuduste tuvastamine - höövel serva vormimine-eelkeevitamine - terve ringi lõikamine-keevitamine - fikseeritud läbimõõt + kuumtöötlus-toru ots pluss-keeviskiirte kontrolltoru lõpp-läbitungimis-hüdrauliline test-marineerimine passiivne valmistooted - kontroll Pakendi isiku raamatukogu.


2, vormimine sirge õmblusega keevitatud toru tootmisel, seisneb tootmisraskus paindemomendi efektiivses rakendamises terasvöö servale, traditsioonilise vormimistehnoloogia kasutamist on keeruline lahendada ja roostevabast terasest duplekstootmise tugevus on umbes tavalisest austeniitsest roostevabast terasest kaks korda suurem, selle vormimine on keerulisem. FFX (paindlik vormimine) kui uus vormimistehnoloogia kasutab nutikalt pingefekti, kui mähis painutatakse, et maksimeerida paindemomenti terasriba servani, ja kasutades rulli lõpmatuse soodsaid tingimusi, painde vormimisastet Parimate keevitustingimuste saavutamiseks saab serva vabalt reguleerida vastavalt terasriba tugevusele ja paksusele.


3, keevitamine plasmakaarkeevituse (PAW) ja volframi argoonkaarkeevituse (GIAW) komposiitkeevitusprotsessi jaoks. Esiteks plasmakaarkeevitusega läbitungimise sulandumine, et saavutada ühepoolne keevitamine, kahepoolne vormimisefekt, pärast volframi argooni kaarkeevituse kasutamist täitmiseks ja katmiseks, keevitust kasutades puhast argooni kaitset. Kahjulike faaside sademete vähendamiseks, keevitusprotsessis võimalikult palju madalama joone energia saamiseks on liini energia kõige parem mitte üle 16kj / cm. Lisaks sellele on kiht, mille temperatuur on dupleksterase keevitamisel väga oluline, seda tuleb reguleerida temperatuuril alla 100 ℃, liiga kõrge vahekihi temperatuur suurendab kahjulike faaside sadestumist ja mõjutab lõppkokkuvõttes toote toimivust.


4, kuumtöötlus pärast keevitamist kuumtöötlus, kasutades induktsioonahju kogu toru tahke lahuse töötlemiseks, kuumtöötluse temperatuur on 1050-1120 ℃, pihustatud vesi pihustatakse temperatuurini 40 ℃.

Paari: Meie ettevõte tagab kõigi roostevabast terasest materjalide tellimuste tasuta

Järgmise: 90% terasekaupmeeste talvisest ladustamisest selle aasta lõpus