Superduplex roostevabast terasest keevitatud toru töötlemise tehnoloogia

Superduplex roostevabast terasest keevitatud toru töötlemise tehnoloogia

Date:Jan 10, 2019

Kuid superdupleksteras on tundlik kolmanda faasi sadestumise suhtes, nagu näiteks metallidevahelised ühendid, ning kuidas juhtida protsessi keevitamisel ja kuumtöötlemisel on selle toote valmistamisel raske probleem.


Mature Super Duplex Steel S32750 keevitatud torude valmistamise protsess on:


1, protsess on konkreetne: tooraine kontroll-terasest plaat ultraheli viga avastamine-höövel serv-vormimise-eelkeevitus - kogu ringi lõikamine-keevitatud fikseeritud läbimõõduga + termotöötlus-toru ots pluss-keevitus ray kontrolli toru lõpp-läbitungimise katse-hüdrauliline test-marineerimine passiveerimine-lõpptoote kontrollimine Mark Packaging Person raamatukogu.


2, vormimine tootmise sirge õmbluse keevitatud toru, tootmise raskus seisneb tõhusa kohaldamise painutamine momendi serva terasest vöö, traditsiooniliste vormimise tehnoloogia kasutamine on raske lahendada, ja duplex roostevabast terasest saagikus umbes tavalisest austeniitsest roostevabast terasest kaks korda, selle vormimine on raskem. FFX (painduv vormimine) kui uus vormimise tehnoloogia, kasutab nutikalt pinget, kui mähis on painutatud, et maksimeerida painutusmomenti terasriba servale, ning kasutades rulli lõpmatusega soodsaid tingimusi, painutamine parimate keevitustingimuste saavutamiseks saab serva vabalt reguleerida vastavalt terasribade tugevusele ja paksusele.


3, keevitamine selle plasmakaarkeevituse (PAW) ja volfram-argooni (GIAW) keevitusprotsessi jaoks. Esiteks, plasma kaarkeevituse läbitungimise kasutamine, et saavutada ühepoolne keevitamine, kahepoolne vormimise efekt pärast volfram argooni kaarkeevitusega täitmist ja katmist, keevitamine puhta argooni kaitsega. Et vähendada kahjuliku faasi sadestumise kalduvust, on keevitusprotsess nii palju kui võimalik kasutada alumise joone energiat, ei ole joone energia parim kui 16 kj / cm. Lisaks on kihtide küsimise temperatuur väga oluline dupleksterase keevitamiseks, seda tuleb reguleerida alla 100 ℃, liiga kõrge vahekihi temperatuur suurendab kahjuliku faasi sadestumise tendentsi ja mõjutab lõppkokkuvõttes toote jõudlust.


4, kuumtöötlus pärast kuumtöötlemist kuumtöötlusega, kasutades induktsioonahju kogu toru tahke lahuse töötlemiseks, kuumtöötluse temperatuur 1050-1120 ℃, veepihustite jahutamine kuni 40 ℃.

Paari: Kõik roostevabast terasest materjalide tellimused on kindlustatud tasuta meie firma poolt

Järgmise: 90% terasetööstuse talvise hoiustamise lõpust