Li Yiren: Kuidas mõista arukas täiendus Hiina raua-ja terasetööstus

Li Yiren: Kuidas mõista arukas täiendus Hiina raua-ja terasetööstus

Date:May 16, 2017

Viimase 100 aasta jooksul terasmaterjale on maailma levinuim, asendamatu funktsionaalne konstruktsioonimaterjalid, on endiselt sees kõige tulusam, enim kasutatud metallmaterjali järgmise palju aega jääb selle staatuse. "Made in China 2025" rakendamist, Hiina seadmed töötleva tööstuse järk-järgult kuni high-end tasemel, vaid ka lahutamatud tugev tootetoe terasest materjalide ja kvaliteedi tagamine.


Siin on küsimus, kuidas traditsioonilise terasetööstuse suundumust viia nõudlus terase järele, mis on meie terasetööstuse, intelligentne kvaliteeti seadmed kohaneda high-end tasemel viia seadme sisse tootmise esmalt lahendada probleem on

    

Viimase paari aastakümne jooksul Hiina raua ja terase tootmine on saavutanud kiire areng algusest peale reformi ja avamine mitmekümne miljoni tonni terast, pärast lühikest aega 30 aastat, aastane toodang ja nüüd aastane toodang üle 800 miljoni tonni. Kuigi on "võimsus" – ajastu, kuid edaspidi raua ja terase tootmine jätkub uuendada kogu liikmesriigi majanduse struktuur eriti seadmete viia kõrgel tasemel mängida oluline roll.
Meie kohta


Htongsteel on muutunud ühe peatuse lahendus juhtiv jaoks terastoru, terasplaat, terase Baar & terastoru liitmikud nõuetele. Oleme üks suurim eksportija & roostevabast terasest toru, roostevabast terasest plaat & roostevabast terasest Baar Hiina müüjad. Meie tooted on laialdaselt kasutatud paljudes valdkondades nii kodu- kui välismaal. Igas osakonnas on väga ja täielikult automatiseeritud toodangut nii, et pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga tooteid ja kiire teenuse.


Kui teil on kavatsus meile mõista, siis nimetame seda kiiresti.


 Tel: + 86 029 89306039

Faks: 029-89306039


6359427050850900556823992.png微信图片_20170515161444 - 副本.jpg

Paari: "Terasest traat" vähenenud lähemale Hiina ja maailm

Järgmise: Ülekaaluka kaubanduse kaitse, mille põhjuseks on terasehindade kohandamine