Raua- ja terasetööstuse ühinemine ja omandamine kiirendatud

Raua- ja terasetööstuse ühinemine ja omandamine kiirendatud

Date:May 11, 2017

Tooreturu mustadest toodetest põhjustatud hinnatõusud on raskesti võimelised blokeerima suuri kodumaiseid terasetootjaid tootmisvõimsusele, teede ühinemistele ja ümberkorraldamisele. Teisipäeval sai Guangzhou Daily reporter paljudest rauast ja terasetööstustest pärast Baosteeli, Wuhani raua ja terase ühinemist mitmeid raua- ja teraseettevõtteid, mis toodavad mitmeid ümberkorraldusi: üks Anshani rauast ja terasest kontsernist osaleda Northeast Special Steel Groupi restruktureerimisel 51%. Ja Northeast Special Steel Group, et kaaluda Fushuni spetsiaalse terasplatvormi tulevikku, et tugineda üldisele noteerimisele. Kuna terase hinnad jätkasid langemist, on terasetoodete aktsiad veel langemas.


Tööstuse allikatest, Northeast Special Steel kavatseb maksta kogu võlgnevuse, järgmine kindel summa tagatud nõuete tagasimaksmiseks, on enam kui tagatiseta nõuete summa, sealhulgas avaliku pakkumise võlakirjad, võla konverteerimine omakapitaliks. Saneerimiskava kohta on endiselt ebakindel.


Institutsioonid: lühiajaline keskendumine saneerimisvõimalustele


Selle nädala tööstuse ja tööstuse asepeaminister Xin Guobin ütles üheksanda Hiina rahvusvahelise raua ja terase konverentsi avamisel, et me peaksime aktiivselt lahendama terase ülemäärase võimsuse ja kiirendama terasetööstuse ümberkujundamist ja uuendamist. Tööstus arvab, et tulevikus muutub tööstuse struktuuri optimeerimisprotsess, tootmine, ühinemine ja ümberkorraldamine tööstuse arengu suundumuseks.

Baodongi grupi peadirektor Chen Derong usub, et Hiina terasetööstuses on käivitunud uus ühinemiste ja ülevõtmiste ajavoor. Seejärel reorganiseerib tootmisharu ühinemiste ja ülevõtmiste sümbol, et saavutada matš tööstuslikku ulatust ja organisatsioonilist struktuuri, ja selle riigi omanduses olevad teraseettevõtted, kellel on kombineeritud omandireform. Riigi omanduses oleva kapitali osakaalu tulevases terasetööstuses vähendatakse veelgi riigile kuuluvate aktsiate vähendamise ja riigile kuuluvate terasetööstuse ettevõtete segakompaniide reformimise teel. Riigi omanduses oleva kapitali osakaalu pidev vähendamine aitab tööstusel säilitada tervikliku konkurentsi ratsionaalsus ja veelgi suurendada tööstuse tõhusust.


Guangzhou Daily reporter sai teada, et raua ja terase ettevõtete ühinemine ja ümberkorraldamine teed ei ole üleöö, Shougang ja Hebei Raua-ja terasetööstus eelmisel aastal ühine tõttu erinevate probleemide ja keeruline. Kuid on kehtestatud üldise suuna ühinemine ja ümberkorraldamine, eeldatakse, et turuinstitutsioonid kavatsevad ümber korraldada ümberkorralduste erinevad tüübid: oodatakse, et 5-8 aastat hiljem ühendatakse olemasolevad rauast ja terasetööstusettevõtted 10 suurema tööstusliku rühmad.


Ühinemise ja ümberkorraldamise ootuste tõttu on pikk aeg "kullaturul" terasplaadi investeeringute väärtuse A aktsiate hilinenud langus paranenud. Wanlian Securities analüütikud soovitavad jaeinvestoritel keskenduda terase varude lühiajalistele ümberkorraldamisvõimalustele ja keskmise hinna investeerimisvõimalustele.


Paari: Ülekaaluka kaubanduse kaitse, mille põhjuseks on terasehindade kohandamine

Järgmise: Hiina terasetööstuse Association: Kangi terasetööstus Ohituskaista ülemineku soodustamiseks