Kuidas parandada roostevabast terasest ja plaadilehest 8k BA pinda?

Kuidas parandada roostevabast terasest ja plaadilehest 8k BA pinda?

Date:Dec 14, 2018

Kui olete 8K (roostevabast terasest peegelplaadileht) plaadi kogemata lõiganud, kuidas seda päästa?


Kui kriimustus pole eriti tõsine, saate peegli poleerimise töötlemisel aeglustada etteanderulli kiirust, lihvimispead langetada, kriimustada pinda nii palju kui võimalik, et tasane lihvida.

 

Selle probleemi lahendamiseks on 3 viisi

 

Esimene on see, et enne töötlemist kriimustatakse 304 316 peegli roostevabast terasest plaat algselt; see pole lihtsalt ilmne; See nõuab kriimustuse raskuse hindamist. Kui kriimustuspiirkond, kriimustussügavus on ületanud kliendi nõusoleku lõpptoote efekti suhtes, peaks see olema vajaliku plaadi uuesti asendamine, see tähendab, et töötlemisoperaatori kontroll on väga oluline. Teine on see, et roostevabast terasest 304 316 roostevabast terasest plaat, viimistlus 8K, on peeglit hästi töötanud, kuid filmiprotsessis on ebaõige süda kriimustatud. Kriimustusi on palju erinevaid, näiteks: punktitaolised kriimustused, lineaarsed kriimustused ja ulatuslikud kriimustused.

 

Punktitaolisi kriimustusi saab sõltumata sügavusest kasutada argoonkaarkeevitusega keevitamiseks ning seejärel veskiga lihvimiseks, lihvimiseks ja seejärel läbi peegli poleerimise roostevabast terasest plaatide töötlemiseks kaks või enam korda töötava seadme põhilahenduseks. Kui hele pind on parandatud, saab kasutada poleerimismeetodit, erineva arvu poleerimisrataste korduvalt poleerimisel. Ja üldiselt on sujuvas remondis liivapritsimeetodi kasutamine, mis nõuab spetsiaalset varustust. Kui joonistuspaneel on tehtud varases staadiumis, tuleb sama vajadus spetsiaalse varustuse töötlemiseks, sõltumata ülaltoodud meetodist, tuleb pind töödelda passiivselt. Kerge kriimustuse korral, kui see on peegelpildis, võib poleeritud vaha 304 316 roostevabast terasest plaadi peegli pealispinna poleerimiseks, kui see on harjatud, kasutada traadi tõmbamismasinat roostevabast terasest pinna juhtimiseks. Siis on lineaarne kriimustus, mida me kutsume kriimustusteks. Kriimustuste töötlemine on suhteliselt keeruline, madalad kriimustused saab lahendada ülaltoodud meetodil (etteanderulli kiiruse aeglustamine, lihvimispea langetamine). Sügavaid kriimustusi pole lihtne kõrvaldada.

 

Peegelpaneelide materjalide töötlemisel ja lõikamisel on soovitatav proovida vältida kriimustamist. Lisaks ütles, et suur ala kriimustusi, kriimustusi, vaid ka jagatud kahte tooni ravi, kõrvaldamine samamoodi. Kui see on teist tüüpi kriimustus, on see keeruline. Selle teisese kriimustuse tõttu tuleks seda vältida. Peegelplaadi kriimustuste võimalust on soovitatav vähendada või vältida järgmiste meetodite abil: Plaadi pinna kaitsekile, puitraamiga pakendiga plaat, plaat üles ja alla papp või plastikplaat, veekindla paberi pakendi üldine kasutamine plaat või pakendi pind selgesõnaliselt "kaitsta plaati, ärge kriimustage" jne. Valmistatud peegel-roostevabast terasest plaat, kui on kriimustusi, võib ülalkirjeldatud meetodi kohaselt põhimõtteliselt teha. Kui seadmed on valmistatud pooltoodeteks ja peegli pinnal on kriimustusi, on parema tulemuse saavutamiseks vaja kasutada erinevaid poleerimisvahendeid, näiteks asendatavat mitmesugust poleerimisratta käeshoitavat poleerimismasinat. remondi tulemused.


Paari: Millised on madala kvalifikatsiooniga 304 316 roostevabast terasest torud?

Järgmise: 304 304L 316 316L roostevabast terasest torude tarnetingimused