Kuidas parandada roostevabast terasest ja plaadilehte 8k BA pind?

Kuidas parandada roostevabast terasest ja plaadilehte 8k BA pind?

Date:Dec 14, 2018

Kui te kogemata lõigate 8K (peegel roostevabast terasest plaatide plaadi) plaadi, kuidas sa seda päästsid?


Kui kriimustus ei ole väga tõsine, võib peegli poleerimisprotsessis aeglustada etteanderulli kiirust, alandada lihvimispead, kriimustada pinda nii kaugele kui võimalik, et lihvida korterit.

 

Selle probleemi lahendamiseks on kolm võimalust

 

Esiteks on enne töötlemist roostevabast terasest plaat 304 316 algselt kriimustatud; see pole lihtsalt ilmne; See eeldab kriimustuse tõsidust. Kui kriimustuste ala, kriimustuste sügavus on ületanud kliendi lõpliku toote mõju, peaks see olema nõutava plaadi uuesti asendamine, st töötlemisettevõtte kontroll on väga oluline. Teine on see, et roostevabast terasest plaat 304 316 BA viimistlus 8K on teinud hea peegli töötlemise, kuid filmiprotsessis on vale süda kriimustatud. On palju erinevaid kriimustusi, nagu näiteks: kriimustused, lineaarsed kriimustused ja ulatuslikud kriimustused.

 

Punktitaolisi kriimustusi, olenemata sügavusest, saab kasutada argoonkaarkeevitusega keevitamisel ja seejärel lihvimisel veski, lihvimise ja seejärel peegli poleerimise teel roostevabast terasest plaatide seadmetega, mis töötlevad kaks või enam korda, selle probleemi põhilahendus. Kui heledat pinda parandatakse, võib kasutada poleerimismeetodit, erineva arvu poleerimisrattaga poleeritud. Ja üldiselt on sub-smooth remont kasutada liivapritsimismeetodit, mis nõuab spetsiaalset varustust. Kui joonistuspaneel on tehtud juba varases staadiumis, tuleb sama spetsiaalse varustuse töötlemise vajadus, olenemata ülaltoodud meetodist, pinnale passiveerida. Leitakse, et see on kerge kriimustus, kui see peegeldub, on poleeritud vaha 304 316 roostevabast terasest plaadi peegelpinna poleerimisel, kui seda on harjatud, võib kasutada traadi tõmbamise masinat roostevabast terasest pinna juhtimiseks. Siis on lineaarne kriimustus, mida me nimetame kriimustusteks. Kraapimisravi on suhteliselt raske, madalaid kriimustusi saab lahendada ülaltoodud meetodiga (aeglustades etteanderulli kiirust, vähendades lihvimispead). Sügav kriimustusi ei ole kerge kõrvaldada.

 

Soovitatav on proovida peegeldusplaatide töötlemisel ja lõikamisel vältida kriimustamist. Lisaks ütles, et suur ala kriimustuste, kriimustuste, kuid ka jagatud kaheks raviks, kõrvaldamine samal viisil. Kui see on teist tüüpi null, on see keeruline. Selle sekundaarse kriimuse tõttu tuleb seda vältida. Soovitatav on vähendada või vältida peegelplaadi kriimustuste võimalust järgmiste meetodite abil: plaadipinna kleepimine kaitsekile, puidust raamipakendiga plaat, plaadi ülemine ja allavoolik papp või plastplaat, veekindla paberpakendi üldine kasutamine, plaat või pakendipind on selgelt "kaitsnud plaati, ärge kriimustage" ja nii edasi. Valmistatud peegli roostevabast terasest plaat, kui on kriimustusi, on ülalkirjeldatud meetodi kohaselt põhimõtteliselt tehtud. Kui seadmed on valmistatud pooltoodeteks ja peegli pinnal on kriimustused, on parem kasutada mitmesuguseid poleerimisseadmeid, nagu näiteks mitmesuguseid poleerimisrataste käsitsi poleerimismasinaid, et saavutada parem parandustulemused.


Paari: Millised on 304 316 roostevabast terasest torude kvalifitseeritud võistluste esinemised?

Järgmise: 304 304L 316 316L roostevabast terasest torude kohaletoimetamise tingimus