Kuidas identifitseerida roostevabast terasest torustike keevitust?

Kuidas identifitseerida roostevabast terasest torustike keevitust?

Date:Dec 19, 2018

Võltsitud keevitatud roostevabast terasest torustik on kerge valmistada, kokkuklapitavad on roostevabast terasest torude pinnad, mis moodustavad mitmesuguseid polülineid, see defekt jookseb sageli läbi kogu toote pikisuunalise. Põhjus moodustamise kokkuklapitavad on tingitud ülemäärase püüdluse kõrge tõhususe poolt räpane tootjad, rõhk on liiga suur, mille tulemusena moodustumist kõrva toru, järgmise valtsimise, kui moodustamine kokkuklapitavad, kokkuklapitavad tooted pärast painutamine puruneb, roostevabast terasest toru tugevus väheneb oluliselt. Fake- ja shoddy-keevitatud roostevabast terasest torude välimusega kaasneb kanepi nähtus.


Kanep on tingitud roostevabast terasest defektide ebakorrapärasest ebaühtlasest pinnast tingitud raskest veerepinna kulumisest. Teiseks, kerge roostevabast terasest toru pind on kerge armida, peamiste põhjuste teke on kaks punkti, üks on halva kvaliteediga keevitatud roostevabast terasest torumaterjal ei ole ühtlane ja palju lisandeid.


Teine on halb toru tootjad suunata kanalisatsiooni seadmed on lihtne, lihtne kinni teras, need lisandid hammustada rull pärast lihtne moodustada armistumine olukorda.


Fake roostevabast terasest toru pind on ka lihtne moodustada praod, sest selle kangid on kangid, poorid on kangelane on väga palju, billet jahutusprotsessi tõttu rolli termiline stress, moodustumine praod, pärast valtsimist seal on olla pragud. Halb kvaliteet keevitatud roostevabast terasest toru pind ilma metallist läiketa, näitab kahvatupunast või sarnast toormaterjali värvust, kahe punkti moodustumist, millest üks on selle kangelane. Teine on räpane toru jooksev temperatuur ei ole standardne, terase temperatuur on läbi visuaalse kontrolli, nii et ei saa olla kooskõlas ettenähtud austeniiti ala teha valtsimist, roostevabast terasest toru tulemuslikkuse loomulikult ei vasta standarditele. Võltsitud keevitatud roostevabast terasest torustik on samuti kergesti nullistatav, sest räbu keevitatud terastorude tootjate tootmisseadmed on lihtsad, kergesti vormitavad, kriimustavad teraspinda, sügavad kriimustused nõrgendavad ka roostevabast terasest torude tugevust. Räbu keevitatud roostevabast terasest torude põikribad on õhukesed ja madalad, põhjustades sageli rahulolematust.


Kuna tootjad saavutavad suure negatiivse hälbe, on valmistoodangu esimesed read suure rõhu all, on rauatüüp väike, auk on ka rahulolematusega. Räbu keevitatud roostevabast terasest torustiku ristlõige on elliptiline, sest tootja säästab materjali ja valmis rull er do rõhu all on liiga suur. Halva kvaliteediga roostevabast terasest torude negatiivsed hälbed ületavad tavaliselt sätteid, madalam roostevabast terasest toru sisaldab palju lisandeid, roostevabast terasest torude materjali tihedus on väike ja super erinevus on samuti tõsisem, nii et kui ei ole vernierit, seda saab kaaluda ja kontrollida.


Paari: 304 304L 316 316L roostevabast terasest torude kohaletoimetamise tingimus

Järgmise: Hiina roostevabast terasest plaadid Coil turuhind langeb rahvusvahelise Purhcase