Kuidas tuvastada kvalifitseerimata roostevabast terasest torude keevitamine?

Kuidas tuvastada kvalifitseerimata roostevabast terasest torude keevitamine?

Date:Dec 19, 2018

Võltsitud keevitatud roostevabast terasest toru on lihtne toota valmistada, voltimine on roostevabast terasest toru pind, mis moodustab mitmesuguseid polüliinid, see defekt jookseb sageli kogu toote pikisuunas. Kokkupandava kuju tekkimise põhjuseks on viletsate tootjate liigne kõrge efektiivsuse taotlemine, rõhu suurus on liiga suur, mille tagajärjel moodustub torus kõrv, järgmine valtsimine, kui moodustub voltimine, voltimistooted painutamine praguneb, roostevabast terasest toru tugevus väheneb märkimisväärselt. Võlts- ja räpane keevitatud roostevabast terasest torude väljanägemisega kaasneb kanepinähtus.


Kanep on tingitud roostevabast terasest defektide ebakorrapärasest ebatasasest pinnast põhjustatud valtssoone tugevast kulumisest. Teiseks, räbala roostevabast terasest toru pinda on lihtne armeerida, peamisteks põhjusteks on kaks punkti: üks on halva kvaliteediga keevitatud roostevabast terasest torude materjal pole ühtlane ja palju lisandeid.


Teine on ebakindlate torude tootjad, kes juhivad kanalisatsiooniseadmeid, on lihtsad, terasest kleepuvad, need lisandid hammustavad rulli pärast seda, kui on tekkinud armistusolukord.


Võltsitud roostevabast terasest torupinnal on ka kerge pragusid moodustada, kuna selle toorik on toorik, tooriku poore on väga palju, toorik jahutusprotsessis termilise koormuse ja pragude tekkimise tõttu, pärast veeremist olla pragusid. Halva kvaliteediga keevitatud roostevabast terasest torupind ilma metalli läiketa, ilmub kahvatupunane või sarnane toormalmiga, moodustuvad kaks punkti, üks on selle toorik. Teine on halb toru valtsimistemperatuur ei ole standard, terase temperatuur on visuaalse kontrolli abil, nii et see ei saa olla kooskõlas ettenähtud austeniidi alaga, mida teha valtsimiseks, roostevabast terasest torude jõudlus ei vasta loomulikult standarditele. Võltsitud keevitatud roostevabast terasest toru on ka lihtne kriimustada, kuna räpase keevitatud terastorude tootjate tootmisseadmed on lihtsad, hõlpsasti vormistatavad katteid, kriimustada teraspinda, sügavad kriimustused nõrgendavad ka roostevabast terasest torude tugevust. Raskesti keevitatud roostevabast terasest torude põikvardad on õhukesed ja madalad, põhjustades sageli rahulolematust.


Kuna tootjad peavad saavutama suure negatiivse tolerantsi, on valmistoote paar esimest rida suure koguse rõhu all, raua tüüp on väike, auk tüüp on ka rahulolematusega täidetud. Räpane keevitatud roostevabast terasest toru ristlõige on elliptiline, kuna tootja säästab materjali ja rõhu all oleva valmisrulli kogus on liiga suur. Halva kvaliteediga roostevabast terasest torude negatiivsed tolerantsid ületavad tavaliselt sätteid, madalama kvaliteediga roostevabast terasest torud sisaldavad palju lisandeid, roostevabast terasest torude materjali tihedus on madal ja ka super erinevus on tõsisem, nii et kui pole vernier-kaliibrit, seda saab kaaluda ja kontrollida.


Paari: 304 304L 316 316L roostevabast terasest torude tarnetingimused

Järgmise: Hiina roostevabast terasest plaatide spiraalturu hind on rahvusvahelisel turul püsiv