Ülekaaluka kaubanduse kaitse, mille põhjuseks on terasehindade kohandamine

Ülekaaluka kaubanduse kaitse, mille põhjuseks on terasehindade kohandamine

Date:May 15, 2017

Hiina vastast Hiina dumpinguvastasele ja tasakaalustavale uurimisele seoses külmtõmmatud mehaaniliste torude importimisega Hiinast ütles Hiina Rahvavabariigi kaubandusministeeriumi kaubanduse uurimisbüroo Wang Hejun avaldus 11. mail, et ülemäärased kaubanduse kaitsemeetmed viisid USA terasetööstuse ettevõtted. Tööstuse ümberkorraldamise puudumine ja rahvusvahelise konkurentsivõime kaotamine ei kahjusta mitte ainult kaubanduspartnerite huve, vaid ka aitab lahendada USA terasetööstuse probleeme.


10. mail avaldas USA kaubandusministeerium Hiina, Saksamaa, India, Itaalia, Lõuna-Korea ja Šveitsi teatise dumpinguvastaste uurimiste algatatud süsinikterasest ja legeerterasest külmtõmmatud mehaaniliste torude impordist, samal ajal kui Hiina ja India anti-subsiidiumid nende toodete uuringust.


Wang Hejun juhtis tähelepanu sellele, et Ameerika Ühendriigid on sageli terasetoodete impordile algatanud kaubanduse parandusmeetmete uurimise ja võtavad piiravaid meetmeid, mis on tekitanud WTO liikmete suurt muret. Ameerika Ühendriikide rahvusvahelise kaubanduse komisjoni andmetel on aastatel 2000 2016 Ameerika Ühendriikides kokku 283 väliskaubandust, millest 147 on terasetoodete osas, mis moodustab 52%. Ülekoormatud kaubanduse kaitsemeetmed tõid kaasa tööstuse ümberstruktureerimise puudumise ja USA terasetööstuse ettevõtete rahvusvahelise konkurentsi kaotamise, mitte ainult kahjustavad kaubanduspartnerite huve, vaid aitavad lahendada ka USA terasetööstuse probleeme.


Wang Hejun rõhutas, et Hiina on alati kaubanduse parandusmeetmete uurimise vastu. Sagedased kaubanduse parandamise meetmed ei aita mitte ainult USA taotlejate väidetava kahju leevendamisel, vaid ka tingimata mõjutada USA alltööstuse huve. Loodetakse, et USA uurimisasutused arutavad ettevaatlikult ja õiglaselt juhtumit ja loovad stabiilse ja prognoositava turukeskkonna terasetööstuse kaubandusele ja koostööle.Meist


Htongsteel on kujunenud ühe peatusena lahendusena, mis viib teie terastorude, terasplekistuste, terasribade ja terastorude liitmike nõuete hulka. Meil on üks suurimaid eksportijaid ja turustajaid roostevabast terasest toru, roostevabast terasest plaat ja roostevabast terasest baar Hiinas. Meie tooteid on laialdaselt kasutatud paljudes valdkondades nii kodus kui ka välismaal. Iga osakond on täiusliku juhtimise ja täielikult automatiseeritud tootmise, et pakkuda meie klientidele parima kvaliteediga tooteid ja kiireid teenuseid.


Kui teil on kavatsus meid mõista, siis helistage kohe.Tel: +86 029 89306039

Faks: 029-89306039


Paari: Li Yiren: Kuidas mõista arukas täiendus Hiina raua-ja terasetööstus

Järgmise: Raua- ja terasetööstuse ühinemine ja omandamine kiirendatud