Keskkonnaalane piiratud tootmispoliitika isegi pommiperioodil tõusis teras sada jüaani

Keskkonnaalane piiratud tootmispoliitika isegi pommiperioodil tõusis teras sada jüaani

Date:Oct 10, 2018


Kohalik turg tõuseb jätkuvalt. Erinevalt eilsest on põhja-lõuna turu terasehinnad põhitooni väikeses järjepidevas tõusus, kauplejad on ühtsemat operatsiooni. Tehing on väikese tempo muutusega, eilsest kaubakogusest tulenevalt edendab täna turgu, kuid kuum Lõuna turg veidi jahtus, üldine saadetis pole jõudnud eilse tasemeni, seda saab mõõta ainult normaalsega. Põhjapoolsel turul on palju, turg on aktiivne, allavoolu täiendamine positiivsega, kaupmeheplaat tõstis kaks korda enamuse. Kuid üldine olukord on panga tavapärane täiendamine pärast festivali, spekulatiivseid vahendeid olukorra sisenemiseks pole veel ilmunud.


KIMBERLY PIPE 12- (164).jpg


Praegu, pärast turu üldisi tulemusi, mis ületasid eelnevaid turu ootusi, oli enamik festivali eelseid arvamusi, et oktoobri teras või esimene, mis Noorte suhtumist pärsib. Kuid kas alguse saabudes ei muutu kogu toon, kas see tähendab, et teraslinn käivitab püsiva tugeva ülespoole suunatud turu laine?

Hõbedase kümne turu pideva tõusu lühikese aja jooksul pole ajastus liiga küps. Kuid hõbedase kümne šoki suur toon ei muutu hetkega kuigi palju. Kuid tempo muutub natuke.

Paari: Armatuur Lühiajaline kokkuhoid Rohkem vaja nõrku või põrutust madalamal

Järgmise: Riigipäev Teraslinn Kuus peamist tegurit lõhkes, terase hind rünnaku tagasikäikuks