Keskkonnaga piiratud tootmispoliitika isegi pommitamisperioodi ajal Terasest tõusis saja jüaani

Keskkonnaga piiratud tootmispoliitika isegi pommitamisperioodi ajal Terasest tõusis saja jüaani

Date:Oct 10, 2018


Kohapealne turg kasvab jätkuvalt. Erinevalt eile, Põhja-lõuna turul terase hinnad on väike pidev tõus peamine toon, ettevõtjad rohkem ühtne operatsioon. Tehing on kerge muutus tempos, tänu eile kaupade mahule, eelnevalt turule, kuid kuuma Lõuna-turu veidi jahutatakse, üldine saadetis ei ole jõudnud eile tasemeni, seda saab mõõta vaid tavapäraselt. Põhja-turul on palju tehinguid, turg on aktiivne, positiivse positiivse turu täiendamine, kaupmehe plaat kaks korda tõstis enamuse. Kuid üldine olukord on panga normaalne täiendamine pärast festivali, spekulatiivsed fondid, et siseneda olukorda, ei ole veel ilmunud.


KIMBERLY PIPE 12- (164).jpg


Praegu, pärast üldist turutulemust, mis ületab varasemad turunõuded, on enamik vaateid enne festivali, mis oktoobri terasest või esimesest Noore suhtumisest pärsib. Aga käivitas alguses, ei ole kogu toon muutub, kas see tähendab, et terase linn käivitada laine püsiva tugeva kasvuturu?

Hõbeda kümne turu pideva tõusu lühikest aega ei ole ajastus liiga küps. Kuid hõbedase kümnenda šoki suur toon ei muutu hetkel palju. Kuid tempo muutub veidi.

Paari: Rebar lühiajalised säästa rohkem vaja nõrk või põrutusest madalam

Järgmise: National Day terasest City kuus Major tegurid lõhkemist, terase hinna tagurdama rünnak