Kodumaise terase hind on pisut suurem impordimaakide hinna kõikumisest

Kodumaise terase hind on pisut suurem impordimaakide hinna kõikumisest

Date:Oct 11, 2018

Shanghai, 24. september (Xinhua) turu varude taseme pideva languse tõttu, raamatukogu eelneval täiendamisel teatud tõmbejõu moodustamiseks, kodumaise spot-terase hind pisut ülespoole. Imporditud maagi hind on väikeses kõikumises ja sadamate varude tase on endiselt kõrge.

aisi_304_430_hot_rolling_diamond_stainless_steel_plate_sheet_in_coil_roll.jpg

Plaaditurul on hind üldiselt pisut allapoole. Kuumvaltsitud rullide hind langes pisut, peamiste kuumvaltsitud toodete põhiturg oli turu keskmises väärtuses 4342 jüaani tonni kohta, nädal langes 15 jüaani. Keskmise ja raske plaadi hind langes veidi, põhituru põhitoodete kirjeldused riigi keskmises hinnas oli 4474 jüaani tonni kohta nädalas alla 24 jüaani. Praegu jätkub terase sotsiaalse inventuuri langus, mis näitab, et turunõudlus on õiglane. Terasetehased võivad madala varude korral hoida stabiilsena, mis muudab turu saabumise kulud kõrgeks ja säilitab turuhindade toetamisel teatud taseme.

Imporditud rauamaagi turg on pisut kõikuvas olukorras. "West New Shinkanseni" värskeima aruande kohaselt on 62% imporditud pulbermaagi hind esimesel real 69 USA dollari ummikseisus, ummikseis, terasetehased enne raamatukogu täiendamist, kuigi seda on suurendatud, kuid siiski hangetele orienteeritud väikesed kogused, üldine käive pole suur, hinnatõus on ebapiisav. Rauamaagi sadamate varud on endiselt suured, viimasest on endiselt raske nõrgast mustrist lahti saada.

Paari: 201 roostevabast terasest toru ja tarnimine

Järgmise: Eelmisel kuul oli terasetööstuse PMI 52: varude kasv kiirenes