Kodumajapidamiste terase hind veidi kõrgemad impordi maakasutuse hinnakõikumised

Kodumajapidamiste terase hind veidi kõrgemad impordi maakasutuse hinnakõikumised

Date:Oct 11, 2018

Shanghai, 24. september (Xinhua), kuna turgude inventuuri pidev langus, raamatukogu eelnev täiendamine teatud tõmbejõu moodustamiseks, kodumaise hetke terase hind on veidi tõusnud. Imporditud maagi hind on väikeses kõikumises ja sadama varude tase on endiselt kõrge.

aisi_304_430_hot_rolling_diamond_stainless_steel_plate_sheet_in_coil_roll.jpg

Plaaditurul on hind üldiselt veidi alla. Kuumvaltsitud rullide hind langes veidi, peamiste kuumvaltsitud toodete turu keskmine väärtus 4342 jüaani tonni kohta, nädalas langes 15 jüaani. Keskmise ja raske plaadi hind langes pisut, peamiselt turule peavoolu spetsifikatsioonid riigi keskmine hind 4474 jüaani tonni kohta, nädalal alla 24 jüaani. Praegu väheneb terase sotsiaalne inventuur, mis näitab, et turu nõudlus on õiglane. Väiksemate varude puhul on terasetööstusi hinnad stabiilsed, mis muudab turule saabumiskulud kõrgel tasemel, säilitades jätkuvalt teatud tasemel turuhindade toetuse.

Imporditava rauamaagi turg on kergelt muutuvas olukorras. Lääne uue Shinkanseni viimase aruande kohaselt on praegu 62% ulatuses pulbri maagi hinna sisse arvestanud 69 dollarit esimeses reas ummikseisus, terasetööstuses enne raamatukogu täiendamist, kuigi see on kasvanud, kuid siiski väikestes kogustes hanke-orienteeritud, üldine käive ei ole suur, hinnatõus on ebapiisav. Raudiruumi sadama varud on endiselt kõrged, viimasel on ikka veel raske nõrk muster lahti saada.

Paari: 201 roostevabast terasest toru ja varustus

Järgmise: Eelmisel kuul, terasetööstuse PMI oli 52: Varude kasv kiirenes