304 roostevaba terasest plaat lühitutvustus

304 roostevaba terasest plaat lühitutvustus

Date:May 11, 2016


304 roostevaba terasest plaat lai kohaldamine, hea korrosioonikindlus, soojusenergia, tulel tugevus ja mehaanilisi omadusi; Stantsimine painutamine nagu kuum tippkokk võime, no kuumtöötlemist kõvenemise nähtus (Mittemagnetilistest, kasutades temperatuuril - 196 oC)


304L roostevabast terasest plaat pärast keevitamist või kõrvaldada stressi, on tal hea vastupidavus tera piiri korrosiooni; Tingimusel ilma kuumtöötlus, seda ka hoida hea korrosioonikindlus, temperatuuril - 196 ° C temperatuurini 800 ° C.


Terase klassi omaduste järgi võib jaotada viit tüüpi: austenite, austeniidi - raud, raua tera ja martensite tüüp, sademete kõvenemine. Nõuded talub oblikhappe, väävelhapet, raud (III) sulfaat, nitraatide, lämmastikhape, vesinikfluoriidhape, väävelhapet, raudsulfaat, fosforhappe, sipelghape, äädikhape, jne igasuguseid, korrosioon, laialdaselt kasutatakse kemikaali, toit, meditsiin, paberi valmistamiseks, õli ja Aatomienergia tööstus ja ehitus, kööginõud, lauanõud, sõiduauto ja kodumasinate varuosade igasuguseid.


Roostevabast terasest plaat pind on sile, kõrge plastilisus, sitkus ja mehaaniline tugevus, happe ja leelise korrosiooni gaasi, lahus ja muu meedia. See on omamoodi legeerterasest pole kerge rooste, kuid absoluutselt ei roosteta.

‍‍

Tegemise meetodiga 304 roostevaba terasest plaat saab jagada kuum veeremi- ja külmvaltsimise kahte liiki, sealhulgas 0,02 4 mm paksust õhuke külma valtsitud plaat ja paks plaat 4,5 kuni 100 mm.


Tagamaks, et igasugused roostevabast terasest plaat tugevus, tõmbetugevus, venivus ja kõvadus ja muud mehaanilised omadused vastama nõuetele, enne sünnitust terasest lõõmutamist, tahke lahus ravi ja vananemist ravi, pärast kuumtöötlemist.


304 roostevaba terasest plaat pind on ilus ja võimalus kasutada mitmekesistamine, mis on korrosioonikindel head tulemused, kaua vastupidavad kui tavalised teras, kõrge tugevuse, nagu paljud jõudlus ja seetõttu suurepärane võimalus kasutada õhukese plaadi, Kuumuskindlad oksüdeerimise vastupanu ja kõrge tugevuse, seega võimeline võitlema tulekahju, töötlemise, normaaltemperatuuri nimelt lihtne plastmasside töötlemise , lihtne hooldus aluseks mitte pinnatöötlusele, puhtad ja hästi lihvitud, keevitus hea jõudluse.

Paari: 304 suure läbimõõduga roostevabast terasest toru nafta pragunemist

Järgmise: Sada rügementi solvav ALIBABA grupi poolt