Aprill Stahlindustrie PMI-Index Für Zwei Aufeinander Folgende Monate Fiel 49,9% Wurde

Aprill Stahlindustrie PMI-Index Für Zwei Aufeinander Folgende Monate Fiel 49,9% Wurde

Date:May 03, 2017

Aprillis oli terasetööstuse PMI indeks 49,1%, langedes eelmise kuuga 1,5 protsendipunkti ja kahanes kahe järjestikuse kuu jooksul.

Nende seas tõusis tootmishind peaaegu aastaga nelja korda kõrgeimini; lõpptoodangu inventari indeksi laienemine alates 2015. aasta veebruarist on kõrgeim; ja uue tellimuse indeks, vähenes ostuhindade indeks käesoleval aastal lineaarselt esimest korda 50% ni. PMI näitab, et terase tootmine aprillis kõrgel tasemel, tellimuste vähenemine, ettevõtete varude mahajäämus, toorainekulud terasehindade puudumise toetamiseks.

Aprilli terasetööstuse uued tellimused kaotasid pärast kolme kuu möödumist alla 50% kokkutõmbumisintervallist 46,9%, langedes 3,7 protsendipunkti võrra eelmisest kuust ja need kaks langenud alates 2016. aasta juulist. See näitab, et terase hinnad langesid järsult ning finantskriisi olukord, agendid ja lõppkasutajad tegid terase tellimusi rohkem ettevaatlikuks, terase tellimused said müügisurve vähenemise oluliselt.

Aprilli kodumaised terasetooted lisandusid kuu lõpus taastulekule, kogu kuu šokid langesid. Peamiselt praeguse kodumaise terasetööstuse surve suurenemise, pingelise kapitali, tooraine kulude toetamise nõrgenenud. Kuid sisemaise makromajandusliku arengu, terase ja tootmisvõimsusega keskkonnajuhtimise tõhustamiseks on terase hinnad positiivsed, hiljuti tõusnud terasetoodete hinnad. Maist oodatakse, et kodumaised terasetooted hakkavad suundumust tabama.Meist

Htongsteel on kujunenud ühe peatusena lahendusena, mis viib teie terastorude, terasplekistuste, terasribade ja terastorude liitmike nõuete hulka. Meil on üks suurimaid eksportijaid ja turustajaid roostevabast terasest toru, roostevabast terasest plaat ja roostevabast terasest baar Hiinas. Meie tooteid on laialdaselt kasutatud paljudes valdkondades nii kodus kui ka välismaal. Iga osakond on täiusliku juhtimise ja täielikult automatiseeritud tootmise, et pakkuda meie klientidele parima kvaliteediga tooteid ja kiireid teenuseid.

Kui teil on kavatsus meid mõista, siis helistage kohe.

    

https://sxhtsteel.en.alibaba.com/

Tel: +86 029 89306039

Faks: 029-89306039

Paari: Terase tootmiseks võimsus on lõpetanud aasta 63,4%

Järgmise: Terase tootmisvõimsus on lõpetatud enam kui pool aastas