304 seeria toodete analüüs

304 seeria toodete analüüs

Date:May 16, 2016


304 roostevaba teras on laialdaselt kasutatud tootma roostevabast terasest plaat, roostevabast terasest toru, roostevabast terasest koostamisele, roostevabast terasest Baar/rod ja teisi roostevabast terasest liitmikke. Siin me analüüs professionaalseks 304 roostevaba terasest toodete järgmisega:


304 roostevaba teras on hea intergranular korrosiooni resistentsust jõudluse väga hea korrosioonikindlus, külm, ja töötavad stantsimine jõudlust, mida saab kasutada soojus vastupanu roostevabast terasest. Samal ajal, see teras - 180℃under Seisukord endiselt head mehaanilised omadused. Tahke lahus plastilisus seisukorra ja terase sitkus, külm tööd võime on hea; Aastal oksüdeerivad happe ja väliskeskkonna korrosioonikindlus, vee ja teiste keskmise. Seetõttu 304 roostevaba toru tootmine ja tarbimine on suurim, kõige laialdaselt terasemark kehtivusala.


304 roostevaba teras on hea külma ja kuuma jõudluse, saab kasutada igat liiki külma ja kuuma tööprotsessi, üldine sepistamine materjalid, roostevabast terasest varras, roostevaba terastraat, roostevabast terasest arvutustabeli, roostevabast terasest ribad, traat ja metallurgiatööstuse toodet kuum töötavad temperatuurivahemikus 900-1180 ℃. külm töö on lihtsam, no eriline raskustes, sest kaks liiki terasest on kerge olla külm kõvenemise , kui külm deformatsioon on liiga suur, tuleb keset lõõmutamist ravi, edasiseks töötlemiseks.


1. kuumtöötlemisprotsessi


304 roostevaba toru tahke lahus ravi temperatuuri 1080-1100 ℃, jahutamiseks vee või õhuga jahutus. Külma vahe lõõmutamist temperatuur üle 850-970 ℃, soojuse säilitamiseks vesi mõne aja pärast. Pärast tahke lahus ravi organisatsioonide austeniitterase, vahel on ka väike kogus Ferriidist.


2. õmbluse


304 roostevaba terasest katseklaas talitseda carbide sademete kui keevitus, keevitamine kasutada üldisi meetodeid. Käsitsi elektrikaarahjudes keevitus, süsiniku 0,04% - 0,04% 304 roostevaba terasest õhuke osa suurus võib olla vastu võetud 002 elektrood, ei anna pärast keevitamist, paks osa omavahel kristalliline korrosiooni tendents, hoida omavahel granuleeritud korrosiooni vastupanu pärast keevitamist, kuumtöödeldud pärast keevitamist ja kuumtöödeldud, ilma vajadust muutumise austeniidi roostevabast terasest 304 L roostevabast terasest või stabiilne.


3. külma moodustab tulemuslikkuse


304 roostevaba terasest õhukese plaadi Kandideerimine, kasutatakse sageli külm, mis moodustavad operatsiooni. Mis moodustab tulemuslikkuse külm on sile kuju ja saagikuse meetme olulised tehnilised näitajad. Külm moodustavate tegureid, mis mõjutavad 304 roostevaba teras on rohkem, on ka väga võimas. Oma metallography poolest tegur on peamiselt tingitud terase koostis, nimelt kroom ja nikkel samaväärsed tavapäraste tõmbe atribuutide venivus indeks suhe on oluline iseloomustus. Et saada head moodustab tulemuslikkuse, külma tuleks piirata kroomi ja niklit samaväärne piisava hulga terasest suhe.


4. rakendus


Seadmed, mida kasutatakse toidu, see ka on laialdaselt kasutatud üldiselt keemiliste seadmed, Aatomienergia tööstusseadmete osade jne. Sobib sügav joonistuse osi ja happe torujuhtme, konteiner jms. Sõidukite, autoosade kastid, kodumasinad kasutavad seda materjali. On austeniidi roostevaba terase tootmise ja tarbimise terasest, Viimane õhukese seinaga, valmistamisel kasutatud happe torujuhtme ja osad jne. Sageli ka kroom ja nikkel roostevabast terasest ja roostevabast terasest keevitamine südamikke, non-magnetic komponente kasutada ja kasutada komponentide madala temperatuuriga keskkonnas.

Paari: Kasutuselevõtu 4501 dupleks roostevabast terasest leht UNS S32760 EN 1.4501

Järgmise: Duplex Õmblusteta roostevabast terasest õmbluseta torude (ASTM A789S32001)