"Teel ning kuidas kõik" esile rahvusvahelise terasest paigutus tugevus tugevus

Date:May 23, 2017

"Rahvusvahelise koostöö tippkohtumise Foorum" pidulik avamine toimus Pekingis mai 14. President Xi Jinping käis ja esitatud kõnes pealkirjaga "Hoone" mööda teed "Koostöö". Xi Jinping märkis, et 2013 Kasahstanis ja Indoneesia ettepanek, et Siiditee majandusvööndis ja XXI sajandi Veeteede Silk Road, algatus "üks viis". Viimase nelja aasta jooksul üle 100 riigi ja rahvusvaheliste organisatsioonidega on aktiivselt toetatud ning osalenud ehitus "üks pool teed". ÜRO Peaassamblee ja Julgeolekunõukogu otsustega on olnud ka "üks viis" ehitamiseks. "Mööda teed" hoone järk-järgult mõistest ellu viia ellu visioon ehitamine viljakas.


Hiina teeb koostööd mitmete rahvusvaheliste finants- ja arenguasutustega, "üks viis mööda teed" projektide, sealhulgas sama Hiina juhitud Aasia infrastruktuuri investeeringute Pank ja BRICS uue arengu panga. Kui piirkondliku finantseerimisasutus loodud Hiina, Aasia infrastruktuuri Investeerimispanga põhitegevus on aidata Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna infrastruktuuri.


Hiina kasvab "üks viis" fondide toetada uut kapitali 100 miljardit jüaani; samal ajal julgustada, et RMB ülemere fondi teostamiseks, skaala peaks umbes 300 miljardit jüaani. Aastatel 2014 – 2016, Hiina kokku maht "üks pool mööda teed" ületas US $ 3 triljonit, kuigi Hiina on investeerinud rohkem kui 50 miljardit dollarit riigis"mööda teed". Hiina ettevõtted on saavutanud enam kui 50 riigis enam kui 20 riigis majandus ja kaubanduse koostöö tsooni riigis luua ligi 1,1 miljardit USA dollarit ja 180 000 töökohta.


Riik üha rohkem tähelepanu arengu teel, raud ja teras ettevõtted peavad muutma oma tehnoloogia kohaneda strateegia parem minema.

    QR$6D%AA`@GP6A~_N4Q$}A0.png189287219.jpg


   


Paari: 90-kraadine küünarnukk

Järgmise: "Terasest traat" vähenenud lähemale Hiina ja maailm