Pärast seda, kui terasetööstus oli oktoobris piiratud, võib terase hinna tõus olla?

Pärast seda, kui terasetööstus oli oktoobris piiratud, võib terase hinna tõus olla?

Date:Sep 27, 2018


Pärast Tangsani põhitööstuse sügisel ja talvel toimuvat diferentseeritud tipptaseme tootmistegevuse hindamise suunamisnõu "on veel üks turunoge, mille hiljuti Jiangsu terasetootmise provints võtab piiratud tootmismeetmeid, kuigi selgeid piiratud tootmisdokumente ei ole, kuid mõned kohalikud terasetehased on saanud piiratud suuline teade tootmise kohta

Konkreetne piiratud tootmisaeg 11.1-11.30, mis kestab üks kuu, nõuab, et terasetehas teeks kava teatada piiratud toodangust, kohandades iga piirkonna vastavalt oma olukorrale. CISA andmetel oli septembri alguses suurim terasetööstuse keskmine päevane toodang 1972 miljonit tonni, kasvas 70 100 tonni, kasvades 3,69%. Eeldatavalt tõuseb septembris toorterase kogutoodang augustikuul, sest selle aasta terase tonni kasum on parem, on terasetehastel põhjust enne tootmise kasvu piiratud.

17.jpg

Lisaks sellele näitavad kodumaiste autoriteetsete terasest pilvetegevuste platvormi seireandmed, et alates 21. septembrist on terasest sotsiaalne inventuur 8,464 miljonit tonni, võrreldes eelmise näduga langenud 136 000 tonnini, muutes september, varude kaks esimest nädalat jätkas kasvu suundumus. Inventuuride koguhulk jääb madalaks, mis kaudselt osutab kodumaisele terase nõudluse stabiilsusele.

Paari: Roostevaba teras 304 / L 310S 316 / L 321 347 2205 torud on laos saadaval!

Järgmise: 90-kraadise küünarnuki