90% terasekaupmeeste talvisest ladustamisest selle aasta lõpus

90% terasekaupmeeste talvisest ladustamisest selle aasta lõpus

Date:Jan 03, 2019

Pärast aastat suundumust käsitleva optimismi peamiseks põhjuseks on terasetehaste madal toodang ja tänavused keskkonnatootmise piirangute tugevus on suurenenud, aastane varu ületab tõenäoliselt ettevõtte ootusi uue kõrgeima taseme saavutamisel.


Ja kinnisvarakontrolli korral on nõudluse alustamine aktiivsem, talvine ladustamine ja see on tark valik. Lisaks mainis umbes 3% inimestest, et kuna terasetehased ostavad pärast talvise laovarude kaotamist vähem kõrgeid hindu, siis sel aastal talvel laoruume ei toimu. Lõppkokkuvõttes ütles 90%, et nad teevad selle talvel selgeks.


Kokkuvõttes ütlesid analüütikud, et keskkonnakaitse tootmispiirangud, kinnisvara reguleerimine ja muud turust põhjustatud mitmekülgsed tegurid järelturu ootustele on üldiselt optimistlikud. See on peamine põhjus, miks terasemüüjad valivad talviseid ladustamisvõimalusi. Ja talvine ladustamise kogus suureneb eelmisest aastast.


Usume, et 2019. aasta on roostevabast terasest materjalide jaoks suur aasta, meil on laos rohkesti roostevabast terasest materjale kiireks saatmiseks ja kiireloomuliste tellimuste jaoks


Olete oodatud meiega ühendust võtma, teile pakutakse 24h / 7d teenust!


Head uut aastat kõigile !

Paari: Roostevabast terasest superduplekskeevitatud toru töötlemistehnoloogia

Järgmise: 2018. aasta suurimad müügiedendused