90% terasetööstuse talvise hoiustamise lõpust

90% terasetööstuse talvise hoiustamise lõpust

Date:Jan 03, 2019

Peamiseks põhjuseks, miks optimismi suundumuse pärast aasta pärast on, on terasetehaste madal toodang ning tänavuse keskkonnakaitseliste piirangute tugevus on suurenenud.


Kinnisvarakontrolli puhul on järelturu nõudluse algus aktiivsem, talvine ladustamine ja see on tark valik. Lisaks sellele märkis umbes 3% inimestest, et eelmisel aastal, kuna terasetehased on pärast talvise ladustamise kaotust ostnud vähem kõrgeid hindu, ei ole sel aastal talve ladustamist. Lõpuks ütles 90%, et nad muudavad talvise ladustamise selgeks.


Kokkuvõttes ütlesid analüütikud, et keskkonnakaitsega seotud piirangud, kinnisvara reguleerimine ja muud mitmetest teguritest, mida turg põhjustab järelturu ootustele, on üldiselt optimistlik, sest terasest kauplejad valivad talvise ladustamise. Ja talvise ladustamise kogumaht suureneb võrreldes eelmise aastaga.


Usume, et 2019. aasta on roostevabast terasest materjalide jaoks suur aasta, meil on suur hulk roostevabast terasest materjale varude kiireks saatmiseks ja kiireloomuliseks tellimiseks


Olete oodatud meiega ühendust võtma, 24h / 7d teenust teile!


Head uut aastat kõigile !

Paari: Superduplex roostevabast terasest keevitatud toru töötlemise tehnoloogia

Järgmise: 2018 Suurimad müügiedendused