337 uurimise süsiniku terase ja legeeritud terasetoodete

337 uurimise süsiniku terase ja legeeritud terasetoodete

Date:May 05, 2016

Kohalik aeg aprill 26, USA Steel Corporation – rahvusvahelise kaubanduse komisjoni ning Ameerika Ühendriikide, Hiina ta Bei raud taotlus ja Steel Group, Shanghai Bao Steel Group ja teised 40 Hiina terase ettevõtete eksport Ameerika Ühendriikide süsinikterasest ja legeeritud terasetoodete filed 337 uurimine, ja avaldada püsivalt tõrjutuks või ettekirjutused. See võtab rahvusvahelise kaubanduse komisjon Ameerika Ühendriikide 30 päeva hindamiseks avalduse ja siis otsustada kas juurdlust või mitte. Kord pärast esitamist vastuseid rike, siis Hiina terase ettevõtete tõenäoliselt ootavaid monopolivastaste trahvide kohta uurimine.


Ameerika Ühendriikide Steel Corporation eelkäija asutati 1864, Carnegie Steel Company, peakorter asub USA suurim integreeritud terasest ettevõtetele. Süüdistatava Hiina terase ettevõtete ja colluded vastukarva edasimüüjate hinnad, vargus ärisaladuse ning vältida kaubandusmaksu, nõuetele vastavalt Ameerika Ühendriikide "1930 aasta maksu seaduse" paragrahv 337 uurimine, blokeerida eksportimiseks Ameerika Ühendriikidesse market.the Ameerika Ühendriikide Steel Corporation, Hiina terase vale sildi kaudu kasutab vahenditega võitlema õiglase kaubanduse , ja jätkata subsiidiumi- ja dumpinguvastaste juhtumite kaudu, edendada nende olemasolevad õiguskaitsealase töö.

337 uurimine viitab rahvusvahelise kaubanduse komisjon saab vastavalt 1930 aasta lõpus maksuõiguse, paragrahv 337 USA käivitas impordi kaubandussanktsioonid ebaausa käitumise uurimist.


Kaubandus kaubanduse Remedy büroo chief Esitage aadress ja ütles 337 uurimine keskendunud intellektuaalomandi õiguste rikkumise ja terasetoodete on suhteliselt väljaarendatud tootega, ei ole sellist asja nagu intellektuaalomandi vaidluste. Nn intellektuaalomandi rikkumiste väiteid ei ole faktilist alust loota, et rahvusvahelise kaubanduse komisjoni ning Ameerika Ühendriikide jätta kaebus rahuldamata. Ameerika Ühendriikide Steel Corporation filed 337 uurimise Hiina terasetööstuse on baasi Hiina terase eksport on järsult tõusnud. 2014 alguses Hiina terasetoodete eksportimisel jätkab tõusu, 2015 lõpus terase eksport moodustas enam kui 10% kogutoodang.

Maailma suurim terasetootja Hiina hõõrdumist kaubanduse käigus siiani USA Steel Corporation liikumine on kõige hulljulge ja intensiivne tegevus.

Praegu Hiina terase moodustab ligi poole kogu maailmas. Hiina terase eksport põhjus rahvusvahelise tasakaalustavad, kuid nime on kurdavad intellektuaalomandi õiguste rikkumine, see on esimesel juhul. Hiina Steel Industry Association'i direktor anna aadress ja ütles, et nad olid šokeeritud "337 uurimine" kohaldamise Ameerika Ühendriikide Steel Corporation, vastavatele kontrolliasutustele väljund, hind, rajada päritolu ja nn intellektuaalomandi õiguste rikkumise süüdistuses faktidel, vastuolu ja ametikoha. Seega, lootuses, et USA rahvusvahelise kaubanduse komisjoni jätta kaebus rahuldamata.

Direktor ütles ka, et Hiina Iron and Steel Association, tööstuse organisatsioon, nagu alati rangelt kinni pidada Hiina seadused ja mitmepoolsetes eeskirjadele.

Lõpuks rõhutati, et terasetööstuse Hiina ja Ameerika Ühendriigid jagavad lai ühishuvide direktor Hiina terasetööstuse lubavad vahetada seisukohti, dialoog ja mõlemad pooled täielikult ja püüavad ühiselt turu korra hoidmiseks ja kaubanduse protektsionismi seista ühiselt hakkama maailma terasest ülekoormatuse probleemi teha Ameerika Ühendriikidega konsultatsioonide kaudu.


Paari: Roostevabast terasest Kuuskantpeaga Baar

Järgmise: Hiina tootja süsinik terasest õmblusteta toru