Roostevabast terasest torude karedus 304

Roostevabast terasest torude karedus 304

Date:Jan 07, 2019

1, HR

roostevabast terasest Guallo karedustesti, nagu ka Brinelli kõvaduskatse, on taandekatse meetodid. Erinevus seisneb selles, et mõõdetakse taande sügavust. Luo karedustesti kasutatakse praegu laialt levinud meetodina, millest HRC terastorude standardis on Brinelli kõvaduse HB järel ainult teine, Luo karedust saab kasutada metallmaterjalide määramiseks alates äärmiselt pehme kuni väga kõva, see kompenseerib Brinelli meetodi, pole Brinelli meetodist lihtsam, seda saab otse kõvaduse masina ketast lugeda, kuid väikese kõveruse tõttu pole kõvaduse väärtus nii täpne kui Brinelli meetod.


2, Brinelli kõvadus

roostevabast terasest torude standardis on kõige laialdasemalt kasutatav Brinelli karedus, sageli sisselõike läbimõõduga, et näidata materjali karedust, nii intuitiivne kui ka mugav, kuid kõvema või õhema terastoru jaoks see ei kehti.


3, Vickersi kõvadus roostevabast terasest Tauvi karedustesti on ka taandumiskatse, seda saab kasutada väga õhukeste metallmaterjalide ja pinnakihi kõvaduse määramiseks, sellel on Brinelli, Rockwelli meetodi peamised eelised ja nende põhipuuduste ületamine, kuid mitte nii lihtne kui Luo meetod, kasutatakse Vickersi meetodit terastorude standardites harva.


4, roostevabast terasest toru siseläbimõõt on üle 6 mm, seinapaksus alla 13mm roostevabast terasest toru lõõmutamine, saab kasutada w-b75 tüüpi Websteri karedusmõõturit, see on väga kiire, lihtne, roostevabast terasest torude jaoks sobiv. kiire, mittepurustav kvalifitseeritud ülevaatus. Roostevabast terasest toru läbimõõt on suurem kui 30 mm, seina paksus on suurem kui 1,2 mm, roostevabast terasest toru, Luo karedusmõõturi kasutamine, test HRB, HRC kõvadus. Roostevabast terasest toru läbimõõt üle 30mm, seina paksus alla 1,2mm roostevabast terasest toru, pinna Luo karedusmõõturi kasutamine, HRT või HRN-kõvaduse test, siseläbimõõt alla 0mm, suurem kui 4,8mm roostevabast terasest toru, toru kasutamine spetsiaalne Luo karedusmõõtur, testi kõvadus hr15t, kui roostevabast terasest toru läbimõõt on suurem kui 26mm, Toru siseseina kõvadust saab testida ka Rockwelli või Roche'i pinna karedusmõõturiga.

Paari: Roostevabast terasest äärikute tüüp

Järgmise: 304 roostevabast terasest ei saa hinnata magnetismi eeliseid ja puudusi