304 Roostevabast terasest torude kõvadus

304 Roostevabast terasest torude kõvadus

Date:Jan 07, 2019

1, HR

roostevabast terasest Guallo kõvaduskatse, nagu Brinelli kõvaduskatse, on süvendamise katsemeetodid. Erinevus seisneb selles, et mõõta sügavuse sügavust, praegu kasutatakse laialdaselt Luo kõvaduskatset, millest HRC terastoru standardis on teine ainult Brinelli kõvadus HB, Luo kõvadust saab kasutada metallmaterjalide määramisel. äärmiselt pehme kuni väga raske, see moodustab Brinelli meetod ei ole lihtsam kui Brinelli meetod, võib olla otse kõvaduse masinakettalt, et lugeda. Kuid selle väikese süvendi tõttu ei ole kõvaduse väärtus nii täpne kui Brinelli meetodil.


2, Brinelli kõvadus

roostevabast terasest torustikust on Brinelli kõvadus kõige laialdasemalt kasutatav, tihti koos süvendi läbimõõduga, mis näitab materjali kõvadust, nii intuitiivne kui ka mugav, kuid raskema või õhema terastoru puhul ei ole seda võimalik kasutada.


3, Vickers kõvadus roostevabast terasest Tauvi kõvaduskatse on samuti süvendamise katsemeetod, mida saab kasutada väga õhukeste metallmaterjalide ja pinnakihi kõvaduse määramiseks, Brinelli, Rockwelli meetodi peamisteks eelisteks ja nende põhiliste puuduste kõrvaldamiseks, kuid mitte Lihtne kui Luo meetod, kasutatakse terastorude standardites Vickersi meetodit harva.


4, kõvadus katsetamine roostevabast terasest toru sisemine läbimõõt on üle 6,0 mm, seina paksus alla 13mm anniilimine roostevabast terasest toru, saab kasutada w-b75 tüüp Webster kõvadus meeter, see testimine on väga kiire, lihtne, sobib roostevabast terasest toru teha kiire mittepurustav kvalifitseeritud kontroll. Roostevabast terasest toru läbimõõt on suurem kui 30 mm, seinapaksus üle 1,2 mm roostevabast terasest toru, Luo kõvadusmõõturi kasutamine, test HRB, HRC kõvadus. Roostevabast terasest toru läbimõõt on suurem kui 30 mm, seina paksus on väiksem kui 1,2 mm roostevabast terasest toru, pindade kasutamine Luo kõvadusmõõturiga, test HRT või HRN kõvadus, siseläbimõõt alla 0mm, üle 4,8 mm roostevabast terasest toru, toru kasutamine eriline Luo kõvadusmõõtur, test hr15t kõvadus, kui roostevabast terasest toru läbimõõt on suurem kui 26 mm. Toru siseseina kõvadust saab testida ka Rockwelli või Roche'i pinnakõvera meetri abil.

Paari: Roostevabast terasest äärikud

Järgmise: 304 roostevabast terasest ei saa kohtunik eelised ja puudused: Magnetism