304 roostevabast terasest ei saa hinnata magnetismi eeliseid ja puudusi

304 roostevabast terasest ei saa hinnata magnetismi eeliseid ja puudusi

Date:Jan 03, 2019

Roostevabast terasest on palju erinevaid, temperatuuri võib vastavalt organisatsioonilisele struktuurile jagada mitmeks kategooriaks:


1, austeniitse kere tüüp: näiteks 304, 321, 316, 310,

2, martensiidi või ferriidi kere tüüp: näiteks 430, 420, 410 jne.


Austeniit on mittemagnetiline või nõrgalt magnetiline, martensiit või ferriit on magnetiline. Tavaliselt kasutatakse dekoratiivtoruna Roostevabast terasest plaat on enamasti austeniitse korpusega materjal 304, üldiselt magnetiline või nõrk magnetiline, kuid keemilise koostise kõikumisest või erinevast töötlemisseisundist põhjustatud sulamise tõttu võib see tunduda ka magnetiline, kuid seda ei saa pidada võltsiks või kvalifitseerimata, mida on põhjus?


Eespool mainiti, et austeniit on mittemagnetiline või nõrk magnetiline ning martensiit või ferriit on magnetiline, sulamiskomponentide eraldamise või ebaõige kuumtöötluse tõttu põhjustab austeniitse 304 roostevabast terasest vähesel hulgal martensiidi või ferriidi kude. Sel viisil on 304 roostevabast terasest nõrk magnetism.


Lisaks 304 roostevabast terasest külmtöötlemisel muundatakse kudede struktuur ka martensiidiks, mida suurem on külmtöötlemise deformatsioon, seda rohkem martensiiti muundatakse, seda suurem on terase magnetilisus. Nagu terasribapartii, on φ76-toru tootmine, millel pole ilmset magnetilist mõtet, φ9,5-toru tootmine. Kuna nurga suur magnetiline tunnus on deformatsiooni ilmne, on ruudukujuline ristkülikukujuline toru, kuna deformatsioon on suurem kui ümmargune toru, eriti kokkupandav osa, deformatsiooni intensiivsem magnetism on ilmsem. 304 terase magnetiliste omaduste täielikuks kõrvaldamiseks, mis on põhjustatud ülaltoodud põhjustest, saab stabiilse austeniitse koe taastada kuumutamisel kõrgel temperatuuril, vältides sellega magnetilisust.


Täpsemalt, ülalnimetatud põhjuste tõttu, mis on põhjustatud roostevabast terasest 304 ja muudest roostevabast terasest materjalidest, näiteks 430, ei ole süsinikterasest magnetism üldse samal tasemel, see tähendab, et 304 terasmagnetism näitab alati nõrka magnetismi. See ütleb meile, et kui roostevaba teras on nõrgalt magnetiline või täiesti mittemagnetiline, tuleks seda käsitada materjalina 304 või 316 ja kui see on sama mis süsinikterase magnetiline omadus, näitab see tugevat magnetismi, kuna see pole 304 materjal .


Paari: Roostevabast terasest torude karedus 304

Järgmise: Meie ettevõte tagab kõigi roostevabast terasest materjalide tellimuste tasuta