304 roostevabast terasest ei saa kohtunik eelised ja puudused: Magnetism

304 roostevabast terasest ei saa kohtunik eelised ja puudused: Magnetism

Date:Jan 03, 2019

On palju tüüpi roostevabast terasest temperatuuri vastavalt organisatsiooni struktuur võib jagada mitmesse kategooriasse:


1, austeniit keretüüpi: 304, 321, 316, 310,

2, martensite või ferriit keretüüpi: 430, 420, 410, jne.


Austeniiti on magnetiline, mittemagnetiline või nõrgalt martensite või ferriit on magnet. Tavaliselt kasutatakse dekoratiivse toru juhatuse roostevabast terasest on enamasti austeniit keha 304 materjal, üldiselt magnet- või nõrk magnet, tõttu põhjustatud keemilist koostist sulatamine kõikumise või muu töötlemine riigi ilmuda ka magnetvälja, kuid see võib ei saa pidada võltsitud või märkusteta, mis on põhjus?


Eespool mainitud et austeniiti on magnetiliste või nõrk magnet on magnet, ning martensite või ferriit, tõttu sulatamine komponendi eraldamine või ebaõige kuumutamist, põhjustab 304 roostevabast austeniitterasest mõned martensite või ferriit kude. 304 roostevabast terasest on nii nõrk magnetism.


Lisaks 304 roostevabast terasest külma töötlemisel saadud kudede struktuuri ka teisendatakse martensite, seda suurem deformatsioon külma töötlemine, rohkem martensite tulemus, seda suurem terasest magnetism. Nagu partii terasribad, φ76 toru tootmisel, ilmne magnet mõtet, tootmise φ9.5 toru. Suur magnetiline tähenduses nurga tõttu deformatsioon on ilmne, tootmise plats ristkülikukujuline tube, sest deformatsioon on suurem kui ümmarguse toru, eriti tagaistme osa, deformatsioon intensiivsem magnetism on ilmsem. Eesmärgiga täielikult kõrvaldada 304 terasest, mis on eespool nimetatud põhjustel magnetilised omadused, stabiilse austeniidi kudede taastamist kõrge temperatuur tahkestamine ravi, kõrvaldades niiviisi magnetism.


Eelkõige 304 roostevabast terasest magnetism ja muu materjali Roostevabast terasest, 430, nagu eelpool nimetatud põhjustel süsinikterasest magnetism ei ole samal tasemel üldse, st 304 terasest magnetism alati näitab nõrk magnetism. See ütleb meile, et kui roostevabast terasest on nõrgalt, magnet- või täiesti Mittemagnetilistest peaks olema tunnistatud 304 või 316 materjalist, ning kui see on sama kui süsinikterasest magnetism, see näitab tugevat magnetismi, sest ei ole 304 materjal.


Paari: 304 Roostevabast terasest torude kõvadus

Järgmise: Kõik roostevabast terasest materjalide tellimused on kindlustatud tasuta meie firma poolt