304 304L 316 316L roostevabast terasest torude kohaletoimetamise tingimus

304 304L 316 316L roostevabast terasest torude kohaletoimetamise tingimus

Date:Dec 20, 2018

Kui klient teeb roostevabast terasest torude tellimuse, tuleb lepingus näidata tarne olek.


Ühine roostevabast terasest tarnimise staatus hõlmab kuumvaltsimist, külmvaltsimist, kontrollitavat veeremist, normaliseerimist, karastamist, hõõrdumist, summutamist, häälestamist jne., Kuumvaltsimise olek vähendab tõhusalt energiatarbimist, vähendab kulusid, optimeerib roostevabast terasest torude ja sulamite töötlemisvõimet .


Külmvaltsimine on kuumvaltsitud roostevabast terasest spiraalide kasutamine toorainete tootmisel, pärast hapniku naha eemaldamist külma pidevvaltsimiseks, valmistoode on valtsitud kõva rull, sest külma kõvenemise pidev külma deformatsioon on nii et valtsitud kõva spiraali tugevus, kõvaduse tõus, karastumise indeksi langus, nii et selle tembeldamisvõime halveneb, saab seda kasutada ainult lihtsa


Kontrollitud valtsimine on valtsimise kontroll, st roostevabast terasest torude keemilise koostise reguleerimise teel, reguleerides kuumutamistemperatuuri, valtsimistemperatuuri, deformeerimissüsteemi ja muid tehnoloogilisi parameetreid austeniitse roostevabast terasest koe muutmise seadust. etappide muutmise toodete mikrostruktuur, organisatsiooni täiustamise saavutamiseks, eesmärgi tugevus ja tugevus. Positiivne tulekahju on roostevabast terasest toruliitmike kuumutamine Ac3 või üle 30-50 ℃ ning pärast isolatsiooniperioodi eemaldada ahjust õhu või pihustusveega, pihustada või puhuda metalli kuumtöötlusprotsessi. Eesmärk on muuta tera rafineerimise ja karbiidijaotuse homogeniseerimine. Positiivse tule ja anniilimise vahe on see, et tule jahutamise kiirus on kiirem kui hõõrdumise jahutuskiirus, nii et normaliseeriv kude on peenem kui hõõrutuskangas ja selle mehaanilised omadused on samuti oluliselt paranenud.


Lisaks sellele, vahetult ahju jahutamisel ei hõivata seadmeid, tootmisvõimsus on kõrge, nii et võimaluse korral kasutatakse tootmisel pigem positiivset tuld kui hõõrdumist. Hõõrdumine on metalli kuumtöötlusprotsess, mis soojendab roostevabast terasest toru kiiresti teatud temperatuurini ja säilitab teatud aja pärast jahutamist sobiva kiirusega.


Hõõrdumise üks olulisemaid protsessi parameetreid on maksimaalne kuumutamistemperatuur ja enamiku sulamite kuumutamistemperatuuri valimine põhineb selle sulami süsteemi faasiagrammil.


Karastamine tähendab roostevabast terasest toru kuumutamist temperatuurini Ac3 või Ac1 kriitilisele temperatuurile pärast isolatsiooniperioodi, nii et kogu selle austeniit või osa sellest ja seejärel rohkem kui külma kiiruse külmkütuse kriitiline jahutuskiirus kuni Ms allpool martensiidi transformatsiooni kuumtöötlusprotsessis. Karastamine tähendab roostevabast terasest torude summutamist AC1 kuumutamisel, isolatsiooni pärast roostevabast terasest materjali kuumtöötlemisprotsessi jahutamist. Karastustöötlus on kuumtöötlusprotsess kõrge temperatuuri karastamiseks pärast kustutamist.


Kõrge temperatuuri karastamine viitab temperatuuri 500-650 ℃ intervallile.

Moodul võib suurel määral reguleerida roostevabast terasest torude jõudlust ja materjali, nii et toru tugevus, plastsus ja tugevus on head, et saavutada terviklik mehaaniline omadus.


Paari: Kuidas parandada roostevabast terasest ja plaadilehte 8k BA pind?

Järgmise: Kuidas identifitseerida roostevabast terasest torustike keevitust?