304 304L 316 316L roostevabast terasest torude tarnetingimused

304 304L 316 316L roostevabast terasest torude tarnetingimused

Date:Dec 20, 2018

Kui klient tellib roostevabast terasest torud, tuleb lepingus ära näidata tarnimise staatus.


Roostevabast terasest tavaline tarnimise staatus hõlmab kuumvaltsimist, külmvaltsimist, kontrollitud valtsimist, normaliseerimist, karastamist, lõõmutamist, kustutamist, häälestamist jne. Kuumvaltsimise olek vähendab tõhusalt energiatarbimist, vähendab kulusid, saab optimeerida roostevabast terasest torude ja sulamite töötlemist .


Külmvaltsimine on kuumvaltsitud roostevabast terasest mähise kasutamine toormaterjalide tootmiseks, pärast peitsimist oksiidikihi eemaldamiseks pideva külmvaltsimise tegemiseks valtsitakse valmistoode kõvaks mähiseks, kuna pidev külmdeformatsioon, mis on põhjustatud külmkõvastumisest et valtsitud kõva mähise tugevust, kõvaduse tõusu, tugevneva indeksi langust, mistõttu selle stantsimisvõime halveneb, saab kasutada ainult lihtsate


Kontrollitud valtsimine on valtsimise juhtimine, st roostevabast terasest torude keemilise koostise reguleerimise alusel, reguleerides kuumutamistemperatuuri, valtsimistemperatuuri, deformatsioonisüsteemi ja muid tehnoloogilisi parameetreid, kontrollige austeniitse roostevabast terasest kudede muutuse seadust ja faasimuutustoodete mikrostruktuur, et saavutada organisatsiooni täpsustus, suurendada eesmärgi tugevust ja sitkust. Positiivne tulekahju on roostevabast terasest toruliitmike soojendamine temperatuurini Ac3 või üle 30–50 ℃ ja pärast isolatsiooniperioodi eemaldage see ahjust õhku või pihustage vett, pihustage või puhutage jahutusmetalli kuumtöötlusprotsessi. Selle eesmärk on muuta teravilja rafineerimine ja karbiidide jaotamine homogeniseerituks. Positiivse tule ja lõõmutamise erinevus seisneb selles, et tule jahutamise kiirus on kiirem kui lõõmutamise jahutuskiirusel, seega on normaliseeriv kude peenem kui lõõmutuskude ja selle mehaanilised omadused on samuti märkimisväärselt paranenud.


Lisaks sellele ei hõiva jahutus seadmeid just väljaspool ahju, kuid tootmiskiirus on kõrge, nii et kasutada võimalikult palju tootmises positiivse tule asemel lõõmutamist. Lõõmutamine on metallist kuumtöötlusprotsess, mis kuumutab roostevabast terasest toru kiiresti teatud temperatuurini ja säilitab teatud aja pärast sobiva kiirusega jahutamist.


Lõõmutamise üks olulisemaid protsessiparameetreid on maksimaalne kuumutamistemperatuur ja enamiku sulamite lõõmutamise kuumutamistemperatuuri valimine põhineb selle sulamisüsteemi faasiskeemil.


Karastamine tähendab roostevabast terasest toru kuumutamist temperatuuril Ac3 või Ac1 kriitiliseks temperatuuriks pärast isolatsiooniperioodi, nii et kogu selle austeniit või osa sellest ning seejärel suurem kui külma kiiruse kriitiline jahutuskiirus Protsess allpool kuumtöötlemise protsessi martensiidi muundamise eest. Karastamine tähendab roostevabast terasest toru jahutamist AC1 soojenduse all, pärast roostevabast terasest materjali kuumtöötlemise jahutamist. Karastamine on termotöötlusprotsess, mis toimub pärast jahutamist kõrge temperatuuriga karastamisel.


Kõrge temperatuuri karastamine tähendab karastamist vahemikus 500–650 ℃.

Modulatsioon võimaldab roostevabast terasest toru jõudlust ja materjali suurel määral reguleerida, nii et toru tugevus, plastilisus ja vastupidavus on head, et saavutada mehaaniliste terviklike omaduste hea tase.


Paari: Kuidas parandada roostevabast terasest ja plaadilehest 8k BA pinda?

Järgmise: Kuidas tuvastada kvalifitseerimata roostevabast terasest torude keevitamine?