2018. aasta sügis-talvisest terasetootmise piirangud. Kui palju

2018. aasta sügis-talvisest terasetootmise piirangud. Kui palju

Date:Nov 15, 2018

Kogu tootmisprotsessi piirangud on seotud kammimisega: omakorda kammitud Pekingi, Tianjini ja Hebei ning nende ümbruse, Jangtse jõe delta, Fen Wei Plain ja muude tootmispiirangute programmi kolme peamise piirkonnaga. Üldiselt näevad suve- ja talvepüügi piirangud igapäevaseid keskmine tootmisvõimsus 280 000 tonni, umbes 34%.


2018 Autumn and winter steel production restrictions how much


Peking, Tianjin ja Hebei ja nende ümbruses: (1) Tangshan: üldine tootmispiirangute suhe 31,5% ja eelmise aasta tegelik rakendussuhe on põhimõtteliselt ühesugune; Handan, Xingtai: tootmispiirangute nõue suhteliselt kõrge;


Fen Wei tavaline: paremad eesmärgid on suuremad, kuid tootmise piirangud on üldiselt.

Jangtse jõe delta: Praegu on Expo endiselt peamiselt mõjutatud.

Lisaks eespool nimetatud linnadele on ülejäänud Peking, Tianjin ja Hebei ja tootmispiirangute programmi ümbritsevad piirkonnad ebamäärased ning ei kehti iga tootja kehtestatud tootmispiirangute nõuded.

Kuid selle aasta tootmispiirangute rakendamine on muutunud paindlikumaks, otsuste tegemise eest vastutav asutus on detsentraliseeritud, tegelikel õhu tingimustel põhinevad otsused ja parendamise eesmärgid koos mõnede vabastustega, mis on kõrvale jäetud, on rakendamisel paindlikumad.


Paari: Mis põhjustab terase hinna liikumist madalamaks

Järgmise: Terasetööstuse eelised jätkuvad kogu aasta vältel