[[TitleIndustry]]

Mis kasu on katla torust?

Date:Aug 11, 2019

Katla toru tähistab terast, mis on mõlemast otsast avatud ja millel on õõnessektsioon. Selle pikkus on ümbritseva omast suurem. Tootmismeetodi järgi saab selle jagada õmblusteta terastoruks ja keevitatud terastoruks. Terastoru spetsifikatsioonid on välismõõtmed (näiteks välisläbimõõt või külje pikkus). Seina paksus näitab mitmesuguseid suurusi, alates väikese läbimõõduga kapillaaridest kuni suure läbimõõduga kuni mitme meetrise läbimõõduga torudeni.

Katla toru on teatud tüüpi õmblusteta toru. Valmistamismeetod on sama, mis õmblusteta torul, kuid terastoru tootmisel kasutatavale terasele kehtivad ranged nõuded. Vastavalt kasutustemperatuurile võib selle jagada kahte tüüpi: katla üldtoru ja kõrgsurvekatla toru.

Katla toru mehaanilised omadused on olulised indikaatorid, mis tagavad terase lõpliku jõudluse (mehaanilised omadused), mis sõltub terase keemilisest koostisest ja kuumtöötlussüsteemist. Terastorustandardis täpsustatakse kasutajate nõutavad tõmbeomadused (tõmbetugevus, voolavusjõud või voolavuspunkt, venivus), kõvaduse ja tugevuse indeksid ning kõrge ja madala temperatuuri omadused vastavalt erinevatele kasutusnõuetele.

1. Katla torude üldine temperatuur on alla 350 ° C ja majapidamistoru on peamiselt valmistatud 10 või 20 süsinikterasest kuumvaltsitud või külmtõmmatud torust.

2. Kõrgsurvekatla torud puutuvad sageli kokku kõrge temperatuuri ja kõrge rõhuga. Torud oksüdeeruvad ja söövitavad kõrge temperatuuriga suitsugaaside ja veeauru toimel. Terastorud peavad olema kõrge vastupidavuse, kõrge korrosioonikindluse ja hea konstruktsioonilise stabiilsusega.

Üldkatla torusid kasutatakse peamiselt vesijahutusega seinatorude, keeva veetorude, ülekuumendatud aurutorude, vedurikatelde ülekuumendatud aurutorude, suurte ja väikeste suitsutorude ning kaaretellistest torude tootmiseks. Kõrgsurvekatelde torusid kasutatakse peamiselt ülekuumendi torude, soojendustorude, õhukanalite, peamiste aurutorude jms tootmiseks kõrgsurve- ja ülikõrge rõhuga katelde jaoks.

Võtke meiega ühendust aadressil: info@sxht-group.com

Paari: Mis on 310s roostevabast terasest plaat?

Järgmise: milleks saab duplex 2205 roostevabast terasest plaati kasutada?