[[TitleIndustry]]

mis kasu on 304L roostevabast terasest torust

Date:Jul 15, 2019

Roostevabast terasest toru 304L kuulub rahvusvahelisse roostevabast terasest märgistamise meetodisse. 304L roostevabast terasest toru - S30403 (Ameerika AISI, ASTM) 304L vastab Hiina kaubamärgile 00Cr19Ni10, mis on madalama süsinikusisaldusega teras kui 0Cr19Ni9. Sellel on suurepärane teradevahelise korrosiooni vastupidavus ja pärast keevitamist seda ei kuumutata.

Roostevabast terasest toru 304L keemiline koostis:

304L roostevabast terasest toru elementide sisaldus C≤0,03 Ni8,00 .00 12,00 Cr18,00 20,00, Mn <= 2,0="" si=""><= 1,0="" s=""><= 0,030="" p=""><=> 304L roostevabast terasest toru, madala C 304 terasega, üldises olekus Korrosioonikindlus on sarnane 304 terase korrosioonikindlusega, kuid tal on keevitamisel või pärast pingete vähendamist suurepärane teradevahelise korrosiooni vastupidavus; see säilitab hea korrosioonikindluse ilma kuumtöötlemiseta ja temperatuur on -196 ° C. ~ 800 ° C. Seda kasutatakse välitingimustes kasutatavates keemiatööstustes, söe- ja naftatööstuses, millel on kõrge vastupidavus teradevahelisele korrosioonile, ehitusmaterjalide kuumuskindlatele osadele ja raske kuumtöötlusega osadele.

Kasutusvahemik:

1. Soojusvaheti toru

Toimimisomadused: toru sile sisesein, madal veekindlus, erosioon ja tahke lahuse töötlemine, keevisõmbluse ja aluspinna mehaanilised omadused ja korrosioonikindlus on põhimõtteliselt samad ning sügava töötluse tulemused on suurepärased.

2. õhukese seinaga roostevabast terasest toru

Toimimisomadused: pikk kasutusiga; madal rikkeaste ja vee lekkeaste; hea vee kvaliteet, vette ei sadesta kahjulikke esemeid; toru sisesein pole kooritud, sile, madal veekindlus; kõrge kuluefektiivsus, pikk kasutusiga 100 aastat, hooldus puudub, madalad kulud; talub tugevat veevoolu erosiooni kuni 30m / s; selge torude paigaldamine, ilus välimus.

3. Toiduhügieeni toru

Toimimisomadused: sisepinna karedus Ra on suurem kui 0,2, seina riputamise jäägid on väikesed, neid on lihtne puhastada, see takistab bakterite paljunemist, elektrolüütiline poleerimine omab passiivset mõju ja sisesein on hea kaitsevõimega.

4. roostevabast terasest vedelikutoru

Hoolikalt valmistatud roostevabast terasest sisemine tasapinnaline keevitatud toru, laialdaselt kasutatav piimatoodetes, õlles, jookides, farmaatsias, bioloogias, kosmeetikas, peenetes kemikaalides tavalise sanitaarterasest toruga, selle pinnaviimistlus ja sile sisesein, terasplaadi paindlikkus on parem, katvus lai , ühtlane seinapaksus, suurem täpsus, ilma torudeta, hea kvaliteediga.

Võtke meiega ühendust e-posti teel: info@sxht-group.com

Paari: milleks saab 316 roostevabast terasest plaati kasutada?

Järgmise: Mis on roostevabast terasest vardad?