[[TitleIndustry]]

Mis vahe on I-terasest ja H-profiilist terasest?

Date:Nov 06, 2018


I-terasääriku serv on pinna tihendamine ventraalse plaadi poolt ja välispind on õhuke; H-profiiliga terase äärik on võrdse ristlõikega.

What is the difference between I-Steel and H-section steelHW HM HN h on H-profiiliga terase üldnimetus ja H-profiiliga teras on keevitatud; HW HM HN on kuumvaltsitudWhat is the difference between I-Steel and H-section steel


I-terase kasutamine on samaväärne HN-terasega;

1, tavalisest või kergest töökujulisest terasest, kuna ristlõike suurus on suhteliselt kõrge, kitsas, seega on inertsiaalmomendi erinevuse kahe peamise varruka ristlõige suur, seetõttu saab seda selle põhiosades otse kasutada vaid detaili painde pind või koosneb sõrestiku jõu detailist.

2, H-profiiliga teras kuulub ülitõhusa majandusliku lõikeprofiili hulka (teisel on ka külm kõverdatud õhukese seinaga teras, surveterasest plaat jne), kuna ristlõike kuju on mõistlik, võivad nad muuta terase kõrgemaks tõhusust, parandage töövõimet. Erinevalt Putongi tüübist on H-profiiliga terase äärik laiendatud ning sise- ja välispinnad on tavaliselt paralleelsed, mis teeb ühendamise ülitugeva kaneeli ja muude komponentidega hõlpsaks.

3, H-ristlõikega terasäärik on võrdse paksusega, sellel on veerev ristlõige, kombineeritud ristlõikes koosneb 3 plaadikeevitus tükki. I-teras on valtsitud ristlõikega, kehva tootmisprotsessi tõttu on ääriku külje kalle 1:10. H-profiiliga terasvaltsimine erineb tavalisest I-terasest ainult horisontaalse rulli komplektist, kuna selle äärik on lai ja kaldeta (või väikese kaldega) puudub, seetõttu on vaja lisada vertikaalvaltside komplekt samal ajal seetõttu on selle valtsimisprotsess ja seadmed keerukamad kui tavalises valtsveskis.


Paari: 316 roostevabast terasest kapillaartoru eduloo ajalugu

Järgmise: Roostevabast terasest varda nimi