[[TitleIndustry]]

Mis vahe on I-Steel ja H-ristlõike teras

Date:Nov 06, 2018


I-terasääriku ääre on pinna paksenemine ventraalse plaadi poolt ja välispind on õhuke; H-kujulise terasääriku äärik on võrdne sektsiooniga.

What is the difference between I-Steel and H-section steelHW HM HN h on H-kujulise terase üldnimetus ja H-kujuline teras on keevitatud; HW HM HN on kuumvaltsitudWhat is the difference between I-Steel and H-section steel


I-terase kasutamine on samaväärne HN-i terasega;

1, töövormitud terasest, kas tavaline või kerge, sest sektsiooni suurus on suhteliselt kõrge ja kitsas, nii et inertsi hetke erinevuse kahe peamise varruka ristlõige on suur, mistõttu seda saab üldjuhul kasutada ainult selle kangas liite painde pind või see koosneb võre jõuajast.

2, H-kujuline teras kuulub kõrge efektiivsusega majandusliku lõikamisprofiiliga (teisel on ka külgsuunaline kumavahendiga, õhukese seinaga teras, rõhkterasest plaat jms), kuna ristlõike kuju on mõistlik, võib see muuta terase kõrgemaks tõhusus, töövõime parandamine. Erinevalt Putongi tüübist laieneb H-kujulise terase äärik ning sise- ja välispinnad on tavaliselt paralleelsed, mis muudab kergete kaneeli ja muude komponentidega ühendamise lihtsaks.

3, H-osa terasest äärik on võrdne paksusega, on rull ristlõikega, kokku on kokku 3 ristlõikega detaili. I-Steel on valtsitud ristlõike tõttu halva tootmisprotsessi tõttu, ääriku küljel on 1:10 kalle. H-osa terasest rullimine erineb tavapärasest I-terasest ainult horisontaalrulli komplektist, kuna selle äärik on lai ja ilma kaldeta seetõttu on selle valtsimisprotsess ja -seadmed keerukamad kui tavaline valtsimistehas.


Paari: 316 roostevabast terasest kapillaartoru edulugude ajalugu

Järgmise: Roostevabast terasest varras nimi