[[TitleIndustry]]

mis on roostevabast terasest kandiline toru?

Date:Jul 21, 2019

Roostevabast terasest kandiline toru on õõnes pikk terasest riba, mida nimetatakse ruuttoruks, kuna sektsioon on ruudukujuline. Seda kasutatakse laialdaselt torustikuna vedelike, näiteks nafta, maagaasi, vee, gaasi, auru jne transportimiseks. Lisaks on sellel kerge kaal, kui see on sama painde ja väändetugevusega, seega on see ka laialt levinud kasutatakse mehaaniliste osade ja insenerkonstruktsioonide valmistamisel.

Roostevabast terasest ruuttorude klassifikatsioon: ruuttorud jagunevad kahte kategooriasse: õmblusteta terastoru ja keevitatud terastoru (õmblustoruga). Sektsiooni kuju järgi saab selle jagada ruudukujulisteks ja ristkülikukujulisteks torudeks. Ümmarguseid terastorusid kasutatakse laialdaselt, kuid on ka mõned erikujulised terastorud, näiteks poolring, kuusnurkne, võrdkülgne kolmnurk ja kaheksanurkne.

Vedelikurõhuga roostevabast terasest kandiliste torude korral tuleb nende rõhukindluse ja kvaliteedi kontrollimiseks teha hüdraulilisi katseid. Määratud rõhu all ei tohi lekkida, niisutada ega paisuda. Mõned terastorud tuleb valtsida vastavalt standardile või ostja nõuetele. Külgkatse, põlemiskatse, lamestamise katse jne.

Tootmisprotsess: ümmargune terase ettevalmistamine → kuumutamine → kuumvaltsimise perforatsioon → lõikepea → peitsimine → lihvimine → määrimine → külmvaltsimise töötlemine → rasvaärastus → lahuse kuumtöötlus → sirgendamine → torude lõikamine → peitsimine → valmistoote kontroll.

Toimivuse analüüs:

See, kas roostevabast terasest toru on korrodeerunud, on seotud terase kroomi sisaldusega. Kui kroomi sisaldus terases jõuab 12% -ni, moodustub atmosfääri atmosfääri roostevabast terasest torule passiivse tiheda kroomi-rikka oksiidi kiht, mis kaitseb pinda. Edasine reoksüdatsioon. See oksiidikiht on äärmiselt õhuke, mille kaudu näete terase pinna looduslikku läiget, andes roostevabale terasele ainulaadse pinna. Kroomkile hävimisel moodustavad terase kroomi ja atmosfääris sisalduva hapniku uuesti passiivimiskile ja jätkavad kaitsmist.

Võtke meiega ühendust e-posti teel: info@sxht-group.com

Paari: kas on 304 roostevabast terasest plaat?

Järgmise: Mis on roostevabast terasest latiba?