[[TitleIndustry]]

Mis on roostevabast terasest kuusnurkne varras?

Date:Aug 17, 2019

Kuusnurksed vardad on roostevabast terasest kuusnurksed, kindlad pikad ribad. Roostevabast terasest kuusnurksete varraste omaduste tõttu kasutatakse neid laialdaselt mere-, keemia- ja ehituses.

Roostevabast terasest kuusnurkplaadi omadused:

1. roostevabast terasest kuusnurkvarras on kõrge mõõtmete täpsusega ja võib ulatuda ± 0,01 mm;

2, roostevabast terasest kuusnurkne riba pinna kvaliteet on suurepärane, heledus on väga hea;

3. roostevabast terasest kuusnurksel vardal on tugev korrosioonikindlus, tõmbetugevus ja kõrge väsimuskindlus;

4. Roostevabast terasest kuusnurkne varras on stabiilse keemilise koostisega, puhta terasega ja madala sisaldusega.

Roostevabast terasest kuusnurkne varras:

1,316L roostevabast terasest kuusnurkne varras: korrosioonikindlus, vastupidavus kõrgele temperatuurile, hea keevitusjõudlus; mis sisaldab molübdeeni ja vähese süsinikusisaldusega, suurepärase torude vastupidavuse mere- ja keemilises tööstuskeskkonnas, pärast keevitamist või pärast pingete leevendamist, terastevahelise korrosioonikindluse vastupidavus võib säilitada hea korrosioonikindluse ka ilma kuumtöötluseta.

2,304L roostevabast terasest kuusnurkne varras: madalama süsinikusisaldusega minimeeritakse karbiidide sadestumine keevisõmbluse lähedal kuumuse käes mõjutatud tsoonis ja karbiidide sadestumine võib mõnes keskkonnas põhjustada roostevabast terasest teradevahelist korrosiooni, kuna mitmekülgne roostevabast terasest materjal roostekindlus. Ka kõrge temperatuuritaluvus on hea, võib olla isegi 1000–1200 kraadi. Sellel on suurepärane roostevaba korrosioonikindlus ja hea terastevahelise korrosiooni vastupidavus.

Roostevabast terasest kuusnurkseid vardaid kasutatakse laialdaselt autoosade, liftide, köögiseadmete, surveanumate jne valdkonnas.

Tulevikuarengu võtmeks on keskkonnakaitse ja pikk kasutusiga. Mis puutub keskkonnakaitsesse, siis kõigepealt atmosfääri keskkonnakaitse seisukohast - kuumuskindla ja kõrge temperatuurikindla roostevaba terase järele kõrge temperatuuriga prügipõletusseadmete, veeldatud maagaasi elektritootmisseadmete ja ülitõhusate energiatootmisseadmete järele söe kasutamine suureneb. Pika eluea osas on hiljuti tekkinud hooneid, mille eeldatav eluiga on 100 aastat, ja nõudlus suure vastupidavuse materjalide järele kasvab.

Võtke meiega ühendust e-posti teel: info@sxht-group.com

Paari: Mis on 180-kraadine küünarnukk?

Järgmise: Mis on 310s roostevabast terasest plaat?