[[TitleIndustry]]

Mis on roostevabast terasest latiba?

Date:Jul 29, 2019

Roostevabast terasest latt on ristkülikukujuline ja kergelt puhas teras. Roostevabast terasest lattvardad võivad olla pooltooted. Seal on külmtõmmatud poleeritud roostevabast terasest lattplaat ja kuumvaltsitud happevalge liivapritsiga roostevabast terasest lattplaat.

Roostevabast terasest lattvarras võib koosneda erinevatest jõudu vastuvõtvatest osadest vastavalt konstruktsiooni erinevatele vajadustele ja seda saab kasutada ka ühenduselementidena nende vahel. Laialdaselt kasutatav erinevates ehituskonstruktsioonides ja insenerirajatistes, nagu talad, sillad, ülekandetornid, tõste- ja transpordimasinad, laevad, tööstusahjud, reaktsioonitornid, konteineririiulid ja laoriiulid.

Roostevabast terasest lattplaati kasutatakse silla, raami, tara, ülekandelaeva, sõidukina jms ehitusprojektides. Roostevabast terasest lehtplaadi tootmiseks kasutatav toorik on madala süsinikusisaldusega ruudukujuline leht ja valmis roostevabast terasest lehtvarras tarnitakse kuumvaltsimiseks, külmvaltsimiseks või kuumvaltsimiseks. Kauplemisel tuleks leping ja muud dokumendid täita roostevabast terasest lameda riba laiuse ja paksusega ning muude oluliste tehnoloogiliste küsimustega, näiteks lõõmutamine, kindel lahendus ja nii edasi.

Roostevabast terasest tasapinnalise pinna kvaliteet on täpsustatud standardis. Üldiselt ei tohi esineda kahjulikke defekte, nagu delamineerimine, koorik, praod jne. Standardis on täpsustatud ka lubatud geomeetrilise kõrvalekalde ulatus, hõlmates tavaliselt kõverusastet, küljelaiust, serva paksust, tipu nurka, teoreetilist kaalu, jne, ja täpsustab olulise väände.

Roostevabast terasest lameda riba keemiline koostis:

1. Koostis: Roostevabast terasest lehtplaadi keemiline koostis kuulub üldstruktuuri valtsitud terase sarja. Peamised testinäitajad on C, Mn, P ja S. Sõltuvalt klassist on ainete sisaldus erinev ja ligikaudne vahemik on C <0,08%, mn:="" 2,0,="" p=""><0,035% ja="" s=""><>

2. Kontrollimeetod: Ülaltoodud keemiliste komponentide katsetamisel on tavaliselt kasutatavad standardsed kontrollimeetodid GB223, JISG1211-1215, BS1837, BS käsiraamat 19, ГОСТ22536 ja nii edasi.

Võtke meiega ühendust e-posti teel: info@sxht-group.com


Paari: mis on roostevabast terasest kandiline toru?

Järgmise: Mis on roostevabast terasest surutrükiga plaat?