[[TitleIndustry]]

Mis on roostevabast terasest äärik?

Date:Aug 08, 2019
roostevabast terasest äärik on osa, mis ühendab toru toruga ja on ühendatud toru otsaga. Äärikus on augud ja poldid muudavad mõlemad äärikud tihedalt ühendatud. Äärikud on tihenditega suletud. Ääriku keermesühenduse (juhtmeühenduse) äärik ja keevitatud äärik.

Äärikud on kettakujulised osad, mis on kõige tavalisemad torujuhtmete ehituses. Äärikuid kasutatakse paarikaupa ja klapi vastavate äärikutega. Torustikus kasutatakse äärikuid peamiselt toruühenduste jaoks. Torujuhtmetes, mis tuleb ühendada, on paigaldatud mitmesugused äärikud. Madalrõhujuhtmetes võib kasutada traadiga ühendatud äärikuid ja keevitusäärikuid kasutatakse rõhul üle 4 kg. Kahe ääriku vahele pannakse tihend ja poldid. Erinevatel surveäärikutel on erinev paksus ja need kasutavad erinevaid polte.

Roostevabast terasest ääriku peamine roll:

1. Ühendage gaasijuhe ja säilitage torujuhtme hermeetilisus;

2. teatud torujuhtme asendamine on mugav;

3. Torustikku on lihtne avada ja kontrollida;

4. Kindla torujuhtme sulgemine on mugav.

Roostevabast terasest äärikud võivad olla valatud või keermestatud või keevitatud. Äärikuühendus koosneb paarist äärikust, vahekestast ja mitmetest poltidest ja mutritest. Tihend asetatakse kahe ääriku tihenduspinna vahele. Pärast mutri pingutamist saavutab tihendi pinna erirõhk teatud väärtuse ja deformeerub seejärel ning täidab tihenduspinna ebatasasused, et muuta vuuk tihedaks.

Roostevabast terasest äärikutega toruliitmikke kuumutatakse korduvalt, et sadestada karbiide, vähendades korrosioonikindlust ja mehaanilisi omadusi. Roostevabast terasest äärikud on korrosioonikindluse ja keevitatavuse parandamiseks lisatud sobivas koguses stabiilsuselemente Ti, Nb, Mo jne. Roostevabast terasest äärikutega toruliitmikud on hea korrosioonikindluse ja oksüdatsioonikindlusega ning neid kasutatakse laialdaselt keemia-, väetiste-, nafta- ja meditsiinimasinate tootmisel.

Võtke meiega ühendust e-posti teel: info@sxht-group.com


Paari: Mis on õlikork?

Järgmise: milleks saab 316 roostevabast terasest plaati kasutada?