[[TitleIndustry]]

Mis on roostevabast terasest surutrükiga plaat?

Date:Jul 26, 2019

Roostevabast terasest surutrükitud plaat on muster, mille korral terasplaadi pind on ebaühtlane ja seda kasutatakse peamiselt kohtades, kus on vaja sujuvust ja dekoratiivsust. Reljeeftrükk valtsitakse mustrilise töörulliga ja töörullid töödeldakse tavaliselt erosioonivedelikuga. Ebakorrapärasuste sügavus plaadil varieerub mustrilt umbes 20-30 mikronit.

Roostevabast terasest surutrükiga plaadi pealispinnal on erinevad mustrid ja tekstuurid ning sellel on selgelt nähtav reljeefne kolmemõõtmeline efekt, mis suurendab roostevabast terasest plaadi kunstilist atraktiivsust. Peamised materjalid on 201, 202, 304, 316 ja muu roostevaba teras taldrikud. Üldised spetsifikatsioonid on järgmised: 1000 * 2000mm, 1219 * 2438mm, 1219 * 3048mm; neid saab avada või mitte, või võib nende kogu paksus olla 0,3–2,0 mm.

Peamised eelised: vastupidav, vastupidav, kulumiskindel, dekoratiivne efekt. Visuaalselt ilus, kvaliteetne, kergesti puhastatav, hooldusvaba, põrutus-, surve-, kriimustus- ja sõrmejälgedeta.

Kasutusalad: Roostevabast terasest reljeefne plaat sobib sisekujunduselementide, metrooautode, igasuguste salongi kaunistamiseks, hoonete kaunistamiseks ja kaunistamiseks, metallkardinate seina tööstusele.

Roostevabast terasest surutrükitud plaatide tootmisprotsess: ühte tüüpi saadakse roostevabast terasest valtsimisettevõtetes, st pärast kuumvaltsimist lõõmutamine ja peitsimine. Protsess on järgmine: roostevabast terasest toorik valtsliisvabriku valtsvaltsvalts kuumtöötlemis- ja peitsimisliin tasandamismasin, pingutustasand, poleerimisliin ristlõikejoon kuumvaltsitud roostevabast terasest turvisplaat. Seda tüüpi turviseplaat on ühel küljel tasane ja teisel küljel muster. Selliseid turviseplaate kasutatakse sagedamini keemias, raudteesõidukites, platvormidel ja muudes kohtades, kus on vaja tugevust.

Teine kategooria on turul olevad töötlemisettevõtted, kes ostavad kuumvaltsitud või külmvaltsitud roostevabast terasest plaate terasetehastelt ja kasutavad mehaaniliselt tembeldatud turviseplaate. Need tooted on ühelt poolt nõgusad ja kumerad ning neid kasutatakse sageli üldises tsiviilkaunistuses.

Võtke meiega ühendust e-posti teel: info@sxht-group.com


Paari: Mis on roostevabast terasest latiba?

Järgmise: Mis on õlikork?