[[TitleIndustry]]

Mis on roostevabast terasest vardad?

Date:Jul 25, 2019

Roostevabast terasest vardad on kuumuskindlast roostevabast terasest tihedusega 8,0 g / cm. 3,310S on austeniitne kroom-nikkel-roostevabast terasest kõrge temperatuurikindla roostevabast terasest varras, millel on hea oksüdatsioonikindlus ja korrosioonikindlus, kuna see sisaldab suurel hulgal kroomi ja niklit. Sellel on kõrge roomatugevus, see võib pidevalt töötada kõrgel temperatuuril ja tal on hea vastupidavus kõrgele temperatuurile.

Kõrge temperatuurikindla roostevabast terasest varda kirjeldus:

Vedeliku rõhu all olevate terasvarraste puhul tehakse rõhutakistuse ja kvaliteedi kontrollimiseks hüdraulilisi katseid. Määratud rõhu all ei tohi lekkida, niisutada ega paisuda. Mõned standardvardad tuleb ka valtsida vastavalt standardile või ostja nõuetele. Külgkatse, põlemiskatse, lamestamise katse jne.

Kõrgtemperatuurikindlad roostevabast terasest vardad Kuna selline roostevaba teras sisaldab rohkem Cr, pole selle kõrge temperatuuritaluvus, vastupidavus madalale temperatuurile ja korrosioonikindlus muude õmblusteta terasest varrastega, seetõttu kasutatakse roostevabast terasest vardaid nafta-, keemia-, elektri- katla- ja muud tööstused. Kasutamine on ulatuslikum.

Tootmisprotsess: roostevabast terasest vardad võib vastavalt tootmisprotsessile jagada kuumavaltsimiseks, sepistamiseks ja külmtõmbamiseks. Kuumvaltsitud roostevabast terasest ümmarguse varda spetsifikatsioon on 5,5–250 mm. Nende hulgas: väikesed roostevabast terasest ümmargused vardad pikkusega 5,5-25 mm tarnitakse enamasti sirgete ribadena, neid kasutatakse sageli terasvarrastena, poltidena ja mitmesuguste mehaaniliste osadena; roostevabast terasest ümmargusi vardaid, mille läbimõõt on üle 25 mm, kasutatakse peamiselt mehaaniliste osade tootmiseks või õmblusteta terastorude valmistamiseks.

Roostevabast terasest varrastel on lai kasutusvõimalus ja neid kasutatakse laialdaselt riistvara köögiriistades, laevaehituses, naftakeemiatoodetes, masinates, meditsiinis, toidus, elektrienergia, energia, hoonete ja dekoratsioonide valmistamisel, tuumaenergia, lennunduse, sõjaväe ja muudes tööstustes. Seadmete, kemikaalide, värvainete, paberi, oblikhappe, väetiste jms meres kasutamiseks; toiduainetööstus, rannikurajatised, köied, CD-vardad, poldid, mutrid.

Võtke meiega ühendust e-posti teel: info@sxht-group.com

Paari: mis kasu on 304L roostevabast terasest torust

Järgmise: Mis on kuumvaltsitud roostevabast terasest plaat?