[[TitleIndustry]]

Mis on õlikork?

Date:Aug 06, 2019

Õli korpuse toru kasutatakse nafta ja gaasi kaevude seinte toetamiseks, et tagada kogu kaevu normaalne töö pärast puurimisprotsessi lõppu. Iga kaev põhineb erinevatel puurimissügavustel ja geoloogial, kasutades mitut korpusekihti. Pärast seda, kui kest on maas, tuleb tsement tsementeerida. See erineb õlitorust ja puurtorust ning seda ei saa uuesti kasutada. See on ühekordselt kasutatav materjal. Seetõttu moodustab korpuse tarbimine enam kui 70% kõigist naftapuuraukude torudest.

Naftaümbrise toru on päästerõngas naftakaevude töö jätkamiseks. Erinevate geoloogiliste tingimuste tõttu on põhja augu seisund keeruline ning pinge, kokkusurumise, painutamise ja väändepinge kombineeritud toime avaldub toru kerel, mis seab korpuse enda kvaliteedile kõrged nõudmised. Kui kest on mingil põhjusel kahjustatud, võib selle tulemus olla kogu kaevu tootmine ja isegi lammutamine.

Õlikorpuse toru on suure läbimõõduga toru, mis toimib fikseeritud õli- ja gaasikaevu seina või puuraukuna. Korpus sisestatakse puurauku ja tsementeeritakse, et aidata puuraukul formatsiooni eraldada ja vältida puuraugu kokkuvarisemist, tagades samal ajal puurimismuda ringluse puurimiseks.

Õli ekstraheerimisel kasutatavad erinevat tüüpi korpused: Pinnaõlikorpus kaitseb kaevu madala vee ja madala gaasi saastumise eest, toetab kaevupead ja toetab korpuse muude kihtide raskust. Tehniline õlikarp eraldab rõhku erinevatel tasemetel, nii et puurimisvedelik oleks korralikult ringluses ja tootmiskest oleks kaitstud. Plahvatusvastase seadme, lekke vältimise seadme ja sabatoru paigaldamiseks puurimisse. Nafta-õlis olevad korpused ekspordivad nafta ja gaasi maa-alustest ladudest. Kasutatakse kaevu kaitsmiseks ja puurimuda stratifitseerimiseks. Õlikorpuste tootmisel on välisläbimõõt tavaliselt 114,3–508 mm.

Võtke meiega ühendust e-posti teel: info@sxht-group.com


Paari: Mis on roostevabast terasest surutrükiga plaat?

Järgmise: Mis on roostevabast terasest äärik?