[[TitleIndustry]]

Mis on kuumvaltsitud roostevabast terasest plaat?

Date:Jul 30, 2019

Kuumvaltsitud roostevabast terasest plaadil on suhteliselt madal tugevus, halva pinna kvaliteet (madal oksüdeerumine ja sile viimistlus), kuid hea plastilisus, üldiselt keskmise paksusega plaat, külmvaltsitud plaat: suur tugevus, kõrge karedus, kõrge pinnaviimistlus, üldiselt õhuke plaat , saab kasutada stantsimisplaadina.

Pärast sirgete juuste sirgendamist läbi lõikamise, lõikamise, kärpimise ja mitmekordse sirgendamise, tasandamise ja muude viimistlusjoonte ning seejärel lõikamise või ümberkerimise saab: kuumvaltsitud roostevabast terasest plaat, tasapinnaline kuumvaltsitud teraserull, pikilõiketeip ja muud tooted. Kui kuumvaltsitud viimistlusrull on katlakivi eemaldamiseks marineeritud ja õlitatud, moodustub kuumvaltsitud marineeritud lehtrull. Sellel tootel on kalduvus külmvaltsitud lehed osaliselt asendada, hind on mõõdukas, mis on kasutajate seas väga populaarne.

Kuumvaltsitud roostevabast terasest plaadi pind on sile, sellel on kõrge plastilisus, sitkus ja mehaaniline tugevus ning see on vastupidav hapete, leeliseliste gaaside, lahuste ja muude keskkondade korrosioonile. See on legeerteras, mida ei ole kerge roostetada, kuid see pole ka absoluutselt roostevaba.

Kuumvaltsitud roostevabast terasest plaadi eelised: kuumvaltsitud roostevabast terasest plaadil on madal kõvadus, lihtne töödeldavus ja hea elastsus. Ehkki selle mehaanilised omadused on palju väiksemad kui külmatöödel, on see sepistamiseks teine, kuid sellel on parem sitkus ja elastsus.

Kuumvaltsitud roostevabast terasest plaatide mitu kasutamist:

1. Konstruktsiooniteras: seda kasutatakse üldkonstruktsioonide ja keevitatud konstruktsioonide jaoks mõeldud terase tootmiseks. Seda kasutatakse peamiselt teraskonstruktsioonide osade, sildade, laevade ja sõidukite tootmiseks.

2. ilmastikukindel teras: spetsiaalsete elementide (P, Cu, C jne) lisamisega, sellel on hea korrosioonikindlus ja atmosfääri korrosioonikindlus, kasutatakse konteinerite, spetsiaalsete sõidukite tootmisel, kasutatakse ka ehituskonstruktsioonides.

3. Kuumvaltsitud spetsiaalne teras: mitmesuguste mehaaniliste osade tootmisel pärast kuumtöötlemist kasutatakse üldiseks mehaaniliseks struktuuriks süsinikterast, legeeritud terast ja tööriistaterast.

4. Külmvaltsitud originaalplaat: kasutatakse mitmesuguste külmvaltsitud toodete valmistamiseks.

5. Terasplaat kõrgsurveanuma jaoks: sellel on head töötlemistulemused ja survetugevus ning seda kasutatakse kõrgsurvegaaside surveanumate tootmiseks.

6. roostevabast terasest plaat: roostevabast terasest on hea korrosioonikindlus, seda kasutatakse peamiselt toiduainetööstuses, kirurgias kasutatavates seadmetes, kosmosetööstuses, nafta-, keemia- ja muudes tööstustes.

Võtke meiega ühendust e-posti teel: info@sxht-group.com


Paari: Mis on roostevabast terasest vardad?

Järgmise: Tutvustatakse 316 roostevabast terasest toru