[[TitleIndustry]]

Mis on legeeritud toru?

Date:Jul 31, 2019

Legeeritud toru on omamoodi õmblusteta terastoru ja selle jõudlus on palju suurem kui tavalise õmblusteta terastoru puhul. Kuna terastoru sisaldab rohkem Cr, võrreldakse selle kõrget temperatuuritaluvust, vastupidavust madalale temperatuurile ja korrosioonikindlust teiste õmblusteta terastorudega. Peal, nii et sulamitoru kasutatakse laialdaselt nafta-, kosmose-, keemia-, elektri-, katla-, sõjaväe- ja muudes tööstustes.

Terasetoodete olulise osana jagunevad legeeritud torud kahte tüüpi: õmblusteta terastorud (ümmargused kangid) ja keevitatud terastorud (plaadid ja ribad) nende erinevate tootmisprotsesside ja kasutatavate torutorude kuju tõttu.

Sulamitoru kasutatakse peamiselt madala ja keskmise rõhuga katelde küttepinna toru jaoks (töörõhk pole tavaliselt üle 5,88 Mpa ja töötemperatuur on alla 450 ° C); seda kasutatakse kõrgsurvekatelde jaoks (töörõhk on tavaliselt üle 9,8 MPa ja töötemperatuur 450 ° C 650 ° C). Küttepinna toru, ökonomaiser, ülekuumendi, soojendi, naftakeemiatööstustoru jne.

Legeeritud torude kasutamine:

Sulamitoru peamine eesmärk on kõrgsurve- ja kõrge temperatuuriga torustike jaoks ning selliste seadmete jaoks nagu elektrijaamad, tuumaenergia, kõrgsurvekatlad, kõrge temperatuuriga ülekuumendid ja soojendid. See on valmistatud kvaliteetsest süsinikterasest, legeeritud konstruktsiooniterasest ja roostevabast terasest. See moodustatakse kuumvaltsimisel (ekstrusioon, paisutamine) või külmvaltsimisel (joonistamine).

Legeeritud torude eelised:

Seda saab 100% ringlusse võtta kooskõlas riikliku keskkonnakaitse, energiasäästu ja ressursside säästmise strateegiaga. Riiklik poliitika soodustab kõrgsurveterasest torude rakendusala laiendamist. Praegu moodustab Hiina legeeritud torude tarbimine poole arenenud riikide terase üldkogusest ja legeeritud torude kasutamise laiendamine annab laiema ruumi tööstuse arendamiseks. Hiina Spetsiaalse Terase Assotsiatsiooni sulamitorude haru eksperdirühma uuringute kohaselt suureneb nõudlus Hiinas pikaajaliste kõrgsurvega legeeritud torude järele 10–12% aastas.

Võtke meiega ühendust e-posti teel: info@sxht-group.com


Paari: Tutvustatakse 316 roostevabast terasest toru

Järgmise: Mis on kuumvaltsimine? Millised on plussid ja miinused?