[[TitleIndustry]]

Mis on 310s roostevabast terasest plaat?

Date:Aug 16, 2019

310S roostevabast terasest plaat on süsteemi 25Cr-20Ni kõrge legeeritud roostevaba teras. Sellel on suurepärane kõrge temperatuuriga oksüdatsioonikindlus ja see sobib erinevate ahjukomponentide valmistamiseks. Maksimaalne temperatuur on 1200 ° C ja pideva kasutamise temperatuur 1150 ° C.

põhiomadus:

1. hea oksüdatsioonikindlus;

2. laia temperatuurivahemiku (alla 1150 ° C) kasutamine;

3. Lahuse olek on mittemagnetiline;

4. tugevus kõrgel temperatuuril;

5. hea joodetavus.

310S roostevaba teras on austeniitne kroom-nikkel roostevaba teras, millel on hea oksüdatsioonikindlus ja korrosioonikindlus. Kuna see sisaldab suurel hulgal kroomi ja niklit, on sellel eriti kõrge roomatugevus ja see võib kõrgetel temperatuuridel pidevalt töötada.

Nikli (Ni) ja kroomi (Cr) suure sisalduse tõttu on sellel hea vastupidavus oksüdeerumisele, korrosioonile, happele ja leelisele ning kõrge vastupidavus temperatuurile. Kõrgtemperatuurikindlat terastoru kasutatakse spetsiaalselt elektriliste küttetorude jms valmistamiseks ning austeniitsele roostevabale terasele lisatakse süsinikku. Pärast sisu parandab tugevust tahke lahuse tugevdav toime. Austeniitse roostevaba terase keemiline koostis põhineb kroomil, niklil ja muudel elementidel nagu molübdeen, volfram, nioobium ja titaan. Kuna struktuur on näokeskne kuupstruktuur, on kõrgel temperatuuril kõrge tugevus ja roomavus.

310S roostevabast terasest plaadi rakendusala on peamiselt seotud kuumuskindlate terasetüüpide, kõrge kuumusega / kõrge temperatuuriga kokkupuutuvate osadega, näiteks väljalasketorud, torud, kuumtöötlusahjud, soojusvahetid ja põletusahjud. Samal ajal suudab 310S roostevabast terasest plaat kohaneda spetsiaalse keskkonnaga, näiteks raske oksüdeeriva keskkonna ja kõrge temperatuuriga keskkonnaga, mis sobib erinevate ahjukomponentide valmistamiseks, maksimaalne temperatuur võib ulatuda 1200 ° C ja üldine kasutamistemperatuur on 1150 ° C. . Seda kasutatakse laialdaselt ahju materjalides ja autode puhastusseadmete materjalides.

Võtke meiega ühendust e-posti teel: info@sxht-group.com


Paari: Mis on roostevabast terasest kuusnurkne varras?

Järgmise: Mis kasu on katla torust?