[[TitleIndustry]]

Mis on 180-kraadine küünarnukk?

Date:Aug 15, 2019

Torustikusüsteemis on küünarnukk toru, mis muudab toru suunda. Nurga järgi on kolm kõige sagedamini kasutatavat 45 ° ja 90 ° 180 ° ning vastavalt tehnika vajadustele on kaasas ka muud ebahariliku nurga küünarnukid, näiteks 60 °. Küünarnukid on valmistatud malmist, roostevabast terasest, legeerterasest, tempermalmist, süsinikterasest, värvilistest metallidest ja plastist.

Küünarnukk on toru tüüp, mida kasutatakse toru keeramiseks. Torustikus kasutatavate toruliitmike hulgas on see suurim, umbes 80%. Üldiselt valitakse erinevate materjalide või seinapaksustega painde jaoks erinevad vormimisprotsessid. Tootmisettevõtetes tavaliselt kasutataval õmblusteta küünarnuki vormimisprotsessil on kuumtõmbamine, stantsimine, väljapressimine jms.

Kuuma surumisega küünarnuki moodustamisel võetakse kasutusele spetsiaalne küünarnuki surumismasin, südamikuvorm ja kuumutusseade, nii et vormil olev varrukas nihkub tõukuri surumise all edasi, kuumutatakse, laiendatakse ja painutatakse liikumisel. protsess. Kuuma surumise küünarnuki deformatsiooniomaduseks on toru tooriku läbimõõdu määramine vastavalt metallmaterjali mahu muutumise seadusele enne ja pärast plastset deformatsiooni. Kasutatava torutoru läbimõõt on väiksem kui küünarnuki läbimõõt ja tooriku deformatsiooniprotsessi kontrollib sisemine kaar tihendamiseks südamikuvormiga. Metalli voog kompenseerib muid osi, mis on läbimõõdu laienemise tõttu hõrendatud, saades seeläbi ühtlase seinapaksusega küünarnuki.

Küünarnuki tembeldamine on õmblusteta küünarnukite masstootmise kõige varasem vormimisprotsess. Ühiste tehniliste kirjeldustega küünarnukite tootmisel on see asendatud kuuma surumisega või muude vormimisprotsessidega, kuid mõnedes küünarnukkide spetsifikatsioonides, mis on tingitud vähem tootest, on seina paksus liiga paks või liiga õhuke ja toode on endiselt kasutage siis, kui sellel on erinõuded.

Kuna küünarnukil on hea ulatuslik jõudlus, kasutatakse seda laialdaselt keemiatehnikas, ehituses, veevarustuses, kanalisatsioonis, nafta-, kerg- ja rasketööstuses, jahutus-, kanalisatsiooni-, sanitaartehniliste tööde, tulekaitse, elektrienergia, lennunduse, laevaehituse ja muudes põhiprojektides.

Võtke meiega ühendust e-posti teel: info@sxht-group.com


Paari: Ei

Järgmise: Mis on roostevabast terasest kuusnurkne varras?